ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Navigace v ESET Cloud Office Security

Podívejte se, jak se orientovat v rozhraní ESET Cloud Office Security. Brzy se můžete seznámit s navigačními prvky a nástroji ESET Cloud Office Security, jejichž cílem je interaktivní a zároveň intuitivní a snadné používání.

Pro pohyb mezi jednotlivými částmi ESET Cloud Office Security konzole použijte hlavní menu nacházející se v levé části:

icon_users Uživatelé

icon_teams_and_sites Týmy a weby

icon_detections Detekce

icon_quarantine Karanténa

icon_scan_logs Protokoly kontroly

icon_reports Přehledy

icon_policies Politiky

icon_license Správa licence

icon_audit_log Audit log

icon_settings Nastavení

 

icon_collapse_tiny Sbalit – pomocí této funkce můžete sbalit nebo rozbalit hlavní menu. Sbalením menu získáte více prostoru pro zobrazení dat. Pro rozbalení menu klikněte na ikonu icon_expand_tiny.

Panel nástrojů v horní části je vždy k dispozici:

toolbar_navigate

icon_navigator Rozcestník produktů a služeb – rychlý přístup ke konzolím ESET a dalším užitečným odkazům. (Příslušné produkty se zobrazí na základě vaší licence a přístupových práv).

exlink ESET Business Account and ESET MSP Administrator (hybridní licenční účet) – pokud máte na stejnou e-mailovou adresu založen účet na portále ESET MSP Administrator i ESET Business Account účet (single sign-on), můžete se mezi oběma účty přepínat.

icon_notification_tiny Zobrazit oznámení – pro zobrazení všech oznámení klikněte na ikonu zvonečku icon_notification_tiny v pravém horním rohu.

icon_qlinks Rychlé odkazy – v tomto menu máte rychle dostupné možnosti pro Přidání tenantu, Vytvoření nové politiky a odkaz na portál ESET Business Account a ESET MSP Administrator.

icon_help Nápověda – první položka v zobrazeném menu vede vždy do dokumentace k právě zobrazené stránce/části konzole. Pokud uvedený návrh na řešení problému nezabral, zkuste prohledat ESET Databázi znalostí nebo navštivte Support forum . Můžete také Odeslat zpětnou vazbu nebo vzorek k analýze. V sekci O programu naleznete detailní informace o používané verzi ESET Cloud Office Security a odkazy na právní dokumenty.

icon_user Uživatel (aktuálně přihlášený ) – reprezentován uživatelským jménem Klikněte na Nastavit motiv a vyberte požadovaný motiv z rozbalovacího menu:

Výchozí (světlý) režim – ESET Cloud Office Security použije světlé barevné schéma (standardní).

Tmavý režim – ESET Cloud Office Security bude používat tmavé barevné schéma (tmavý režim).

Stejný jako barva systému – barevné schéma ESET Cloud Office Security je založeno na nastavení operačního systému.

icon_logout Odhlásit – po kliknutí opustíte ESET Cloud Office Security konzoli.

Změna jazyka portálu ESET Cloud Office Security

Přihlaste se ke svému účtu na portále ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator, přejděte do sekce Správa uživatelů, vyberte uživatele a klikněte na Změnit. Vyhledejte nastavení jazyka ESET Cloud Office Security, zvolte preferovaný jazyk a před opuštěním obrazovky Profilu klikněte na Uložit.

set_lng