ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Představení

ESET Cloud Office Security je multitenantní škálovatelná cloudová služba v prostředí Microsoft Azure. ESET Cloud Office Security je nabízen jako Software-as-a-Service (SaaS) produkt, který běží výhradně v cloudu a nepotřebuje z vaší strany žádný hardware. Dokonalá kombinace filtrování nevyžádané pošty, detekce škodlivého kódu a anti-phishingové ochrany pomáhá chránit vaši firemní komunikaci před škodlivým softwarem, minimalizuje nepříznivé dopady nevyžádaných zpráv na produktivitu práce a předchází tomu, aby byly příchozí externí e-maily zneužívány k cíleným útokům.

Bezpečnostní služby ESET Cloud Office Security pokrývají přední poskytovatele cloudových platforem a poskytují komplexní ochranu e-mailu pomocí nejmodernějších anti-malwarových jader a ESET LiveGuard Advanced. Toto řešení nabízí pokročilou ochranu proti hrozbám pomocí cloudového sandboxu, který analyzuje podezřelé vzorky v izolovaném prostředí.

Architektura ESET Cloud Office Security umožňuje rychlé zahájení ochrany připojením ke cloudové platformě – Microsoft 365 a Google Workspace. Poskytuje vám možnost spravovat ochranu prostřednictvím webové konzole dostupné odkudkoli.

ESET Cloud Office Security nabízí pokročilou preventivní ochranu pro vaše firemní aplikace Microsoft 365 – Exchange Online, OneDrive, SharePoint Online a Teams. Stejná ochrana je i pro aplikace Google Workspace – Gmail a Disk Google.

overview_diagram

ESET Cloud Office Security chrání OneDrive a poštovní schránky a licencovaných uživatelů, stejně tak Skupiny týmu a SharePoint weby. Dále je chráněno úložiště těchto Microsoft 365 aplikací, bez ohledu na to, kdo do něj soubor nahrál nebo je jeho odesílatelem. Samotný obsah je chráněn též, bez ohledu na to, kde je jeho autorem. V rámci zajištění maximální ochrany nerozlišujeme, zda je autor pouze hostem.