ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Nástěnka

Na nástěnce se nachází několik widgetů, které vám poskytnou celkový přehled o bezpečnostním stavu v rámci Microsoft 365. Základní informace se na Nástěnce zobrazují na jednotlivých kartách (Přehled, Exchange Online, OneDrive, Skupiny týmů, SharePoint weby, Gmail, Disk Google a ESET LiveGuard Advanced). Při každém přihlášení do ESET Cloud Office Security konzole se vždy zobrazí záložka Přehled. Nachází se na ní obecné a statistické informace.


note

Data na nástěnce se aktualizují každých 10 minut. Pokud na nástěnce nevidíte aktuální informace, ruční aktualizaci vynutíte stisknutím klávesy F5.

Pro zobrazení statistik použijte filtry v horní části, pomocí kterých vyberte pro vás vhodné Časové období (posledních 24 hodin, poslední týden, 30 nebo 90 dní) a Tenant. Další statistiky o detekcích a grafy naleznete na kartách Exchange Online, OneDrive, Skupiny týmů SharePoint weby, Gmail, Disk Google a ESET LiveGuard Advanced. Jedná se například o počty zkontrolovaných zpráv a souborů stejně jako množství detekovaných nevyžádaných/phishingových e-mailů a škodlivého kódu. Grafy se zobrazují samostatně pro každý typ detekce – spam, škodlivého kód a phishing.

V některých případech se může zobrazit panel s oznámením. Jednotlivá oznámení jsou barevně odlišena (modrá = novinka, žlutá = obecná informace, červená = varování).

Pomocí záložek na Nástěnce se přepněte mezi jednotlivými panely:

dashboard_tabs

 

icon_overview_b  Představení

icon_exchange_b  Na záložce Exchange Online

icon_onedrive_b  Na záložce OneDrive

icon_team_groups_b  Na záložce Skupiny týmu

icon_sharepoint_sites_b  Na záložce SharePoint weby

icon_gmail_b  Gmail

icon_gdrive_b  Google Drive

icon_edtd_b  ESET LiveGuard Advanced