ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Odstranění tenantu z ESET Cloud Office Security

1.Zvolte Nastavení.

2.Vyberte příslušný tenant a klikněte na Odstranit.

3.Zobrazí se oznámení, že tento proces odstraní data, jak je popsáno v kapitole Omezení a politika uchovávání dat, a uživatelé už nebudou chráněni. Kliknutím na Odstranit potvrďte akci. Toto byl poslední krok, pokud jste odstranili tenant Microsoft 365. Pokud jste odstranili tenant Google Workspace (GWS), pokračujte krokem 4 a odstraňte aplikaci ESET Cloud Office Security.

remove_tenant


note

Po odstranění tenantu z konzole ESET Cloud Office Security se data související s kontrolou tenantu (karanténa, protokoly a statistiky) uchovávají po dobu 30 dnů. Po uplynutí této doby budou tato data trvale smazána.

Pokud během 30 dní tenant znovu přidáte, dojde k obnovení všech dat. Ostatní objekty (tenanty, uživatelé, skupiny, lokality, přehledy, politiky) budou po 90 dnech trvale odstraněny. Další informace naleznete v kapitole Omezení a politika uchovávání dat.

Pouze pro tenanty Google Workspace – odeberte aplikaci ESET Cloud Office Security prostřednictvím administrátorské konzole Google Workspace:

4.Přihlaste se do administrátorské konzole Google Workspace.

5.Přejděte na Aplikace > Aplikace Google Workspace Marketplace > Seznam aplikací a klikněte na ESET Cloud Office Security ve sloupci Název aplikace.

6.Klikněte na ODINSTALOVAT APLIKACI a po vyzvání odinstalaci potvrďte. Nyní jste dokončili všechny kroky.

gws_remove_app