Hlavní menu ESET PROTECT Cloud > Stav serveru

Stav serveru

ESET PROTECT Cloud Server provádí pravidelnou diagnostiku. Informace o stavu ESET PROTECT Cloud ve vaší infrastruktuře a statistická data naleznete v sekci status_overview Stav serveru. Tyto informace vám zároveň mohou pomoci s počátečním nastavením ESET PROTECT Cloud. Pro zobrazení těchto dat přejděte v hlavním menu ESET PROTECT Cloud do sekce Stav serveru.

Po kliknutí na konkrétní dlaždici se zobrazí v pravé části okna detailnější informace. Barvy jednotlivých dlaždic se mohou lišit v závislosti na stavu jednotlivých položek (vždy se zobrazuje nejzávažnější stav):

Barva

Ikona

Význam ikony

Popis

Zelená

icon_success

OK

U žádné položky v dané sekci není evidován problém.

Žlutá

validation-status-icon-warning

Varování

Alespoň u jedné položky v sekci je varování.

Červená

validation-status-icon-error

Chyba

Alespoň u jedné položky v sekci je chyba..

Šedivá

unavailable

Obsah není dostupný

Obsah není dostupný z důvodu nedostatečných přístupových oprávnění uživatele ESET PROTECT Cloud konzole. Administrator v takovém případě musí přidat uživateli oprávnění pro přístup k danému typu objektu, nebo se uživatel musí přihlásit pod jiným uživatelem.

Modrá

information

Informační

Rozhodnutí souvisí s připojenými počítači, viz sekci Rozhodnutí v dolní části této počítače.

 

Okno status_overviewStav serveru je rozděleno do následujících sekcí:

Licence

ESET PROTECT Cloud využívá ESET licenční systém.  Pro správu licencí přejděte do svého účtu na portále ESET Business Account.

Počítače

Přidat počítač – kliknutím přidejte počítače ve své síti do ESET PROTECT Cloud struktury.

Produkty

Nová politika – kliknutím vytvoříte politiku pro bezpečnostní produkt a změníte jeho konfiguraci na stanicích.

Instalovat aplikaci – pokud již máte na stanici ESET Management Agenta, můžete na ni nainstalovat bezpečnostní produkt ESET – z repozitáře, vlastní URL nebo síťové složky.

Neplatné objekty

V této části můžete ověřit, zda klientské nebo serverové úlohy, podmínky spuštění nebo oznámení nejsou navázány na již neexistující nebo nedostupné objekty. Po kliknutí budete přesměrováni do konkrétní sekce s problémovými objekty.

Rozhodnutí

Při detekci klonového zařízení nebo změny hardware se v této sekci zobrazí rozhodnutí, které je nutné vyřešit. Pro více informací přejděte do kapitoly řešení klonovaných počítačů.

Stav MSP

MSP stavy jsou dostupné pouze v instancích s naimportovaným MSP účtem.

cloud_status_overview