Řešení ESET

V této sekci je aktuálně dostupná možnost pro bezplatné vyzkoušení (v případě, že zatím nemáte platnou licenci), nasazení (v případě, že máte platnou licenci) nebo zakoupení služby ESET Dynamic Threat Defense ve své síti. Pro zobrazení podrobnějších informací o této službě klikněte na Zjistit více, případně si samostatně otevřete uživatelskou příručku k ESET Dynamic Threat Defense.

cloud_eset_solutions

Aktivováním tohoto produktu se zapne pokročilé reportování dat týkající se ESET Dynamic Threat Defense ve vaší síti. Tyto informace naleznete na nové nástěnce s názvem Dynamic Threat Defense.

cloud_dashboard_dtd_empty

Po kliknutí na tlačítko Koupit budete přesměrování do nákupního košíku a provedeni procesem nákupu ESET PROTECT Cloud licence. Po dokončení nákupu plné licence budete schopni aktivovat a zapnout ESET Dynamic Threat Defense ve své síti.

Po kliknutí na tlačítko Nasadit se zobrazí dialogové okno. V tomto okně vyberte cíle, na které chcete službu nasadit. Ponechat můžete předvybranou výchozí možnost Všechna zařízení, případně si jako cíl vyberte konkrétní počítače nebo skupiny (statické/dynamické). Svůj výběr potvrďte kliknutím na tlačítko Nasadit. Pro aktivaci ESET Dynamic Threat Defense se vytvoří nová klientská úloha a spustí se na podporovaných zařízeních z vašeho výběru.

Po pravé straně obrazovky se zobrazí malé pop-up okno obsahující informace týkající se nasazení.

cloud_eset_solutions_smallbox

Stav klientské úlohy na aktivaci můžete zkontrolovat v hlavním menu na záložce Úlohy. O chvíli později se na nové nástěnce Dynamic Threat Defence začnou zobrazovat informace z vaší sítě.