Zjednodušené nasazení ESET LiveGuard Advanced

V hlavním menu přejděte do sekce Řešení ESET, vyberte si ESET LiveGuard Advanced a po kliknutí na tlačítko Koupit budete přesměrování do nákupního košíku a provedeni procesem nákupu rozšíření svého licenčního balíku na ESET PROTECT Cloud. Po dokončení rozšíření licence budete schopni aktivovat a zapnout ESET LiveGuard Advanced ve své síti.


note

Zkušební licence

Pokud již máte aktivní zkušební licenci a poté zakoupíte plnou licenci produktu, budete mít k dispozici možnost pro migraci zařízení na novou licenci.

Po kliknutí na tlačítko Nasadit se zobrazí dialogové okno. V tomto okně vyberte cíle, na které chcete službu nasadit. Ponechat můžete předvybranou výchozí možnost Všechna zařízení, případně si jako cíl vyberte konkrétní počítače nebo skupiny (statické/dynamické). Pokud ponecháte předvybranou výchozí skupinu Všechna zařízení, můžete zaškrtnout možnost Vždy nasadit na nová zařízení. Tím zajistíte automatickou aktivaci a zapnutí služby ESET LiveGuard Advanced na všech nových zařízeních, která kdykoli v budoucnu připojíte k ESET PROTECT Cloud . Svůj výběr potvrďte kliknutím na tlačítko Nasadit.


note

V průběhu nasazení se aplikuje předdefinovaná politika ESET LiveGuard – Zapnuto.

Na vybraných cílech se spustí klientská úloha pro aktivaci produktu ESET LiveGuard Advanced.

Po pravé straně obrazovky se zobrazí malé oznamovací okno obsahující informace týkající se nasazení.

cloud_eset_solutions_smallbox

Průběh nasazení můžete sledovat v sekci icon_eset Řešení ESET. Krátce poté se na Nástěnce > ESET LiveGuard začnou zobrazovat informace ze vaší spravované sítě.

Aktivováním tohoto produktu se zapne pokročilé reportování dat týkající se ESET LiveGuard Advanced ve vaší síti. Tyto informace naleznete na nové nástěnce s názvem ESET LiveGuard.

cloud_dashboard_dtd_empty

Odstranění ESET LiveGuard Advanced

V detailech spravovaného zařízení klikněte v pravém horním rohu dlaždice ESET LiveGuard Advanced na ikonu ozubeného kolečka gear_icon a vyberte možnost delete_defaultOdebrat ESET LiveGuard Advanced. Tím produkt deaktivujete a odstraníte související politiky ze všech vybraných zařízení.

Zakázat automatické nasazení

V detailech spravovaného zařízení klikněte v pravém horním rohu dlaždice ESET LiveGuard Advanced na ikonu ozubeného kolečka gear_icon a vyberte možnost icon_disableZakázat automatické nasazení. Tím zakážete automatickou aktivaci a zapnutí této služby na nově přidaných zařízeních.