Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Керування продуктами Endpoint з ESET PROTECT

Перш ніж керувати бізнес-рішеннями ESET, потрібно виконати початкове налаштування. Рекомендуємо скористатися функцією Огляд статусу, зокрема якщо ви пропустили Демонстрація ESET PROTECT. Адміністратор може виконувати різні завдання з веб-консолі ESET PROTECT, щоб інсталювати продукти та керувати клієнтськими комп’ютерами.

Інсталяція агента ESET Management і продуктів Endpoint для безпеки

Щоб користуватися ESET PROTECT, необхідно інсталювати агент ESET Management на всіх контрольованих клієнтських комп’ютерах. Агент ESET Management можна інсталювати разом із продуктом Endpoint для захисту. Перед інсталяцією радимо імпортувати ліцензію в ESET PROTECT, щоб скористатися нею під час наступних інсталяцій. Продукт Endpoint можна інсталювати кількома способами:

Скористайтесь інсталятором агента та продукту ESET для захисту або інструментом ESET Remote Deployment Tool, щоб інсталювати одночасно продукт Endpoint і агент ESET Management.

Клацніть комп'ютер і виберіть icon_eset Рішення > icon_antivirusРозгорнути продукт із безпеки, щоб розгорнути продукт безпеки ESET на комп’ютері.

Інсталюйте продукт ESET Endpoint на клієнтах, на яких агент ESET Management інстальовано за допомогою клієнтського завдання.

Керування продуктом Endpoint для захисту з ESET PROTECT

Усіма продуктами Endpoint для захисту можна керувати з веб-консолі ESET PROTECT. Політики дають змогу застосовувати налаштування до окремих комп’ютерів або груп. Наприклад, ви можете створити політику, яка блокуватиме доступ до певних веб-локацій, змінити чутливість виявлення параметрів сканера (доступно в Endpoint 7.2 і більш пізніх версій) або змінити всі інші параметри безпеки ESET. Політики можна об’єднати, як показано в прикладі. Користувач не може перезаписати політики, налаштовані за допомогою ESET PROTECT, на клієнтському комп’ютері. Але адміністратор може скористатися функцією перезаписати, щоб дозволити користувачу тимчасово вносити зміни на клієнті. Коли ви внесете зміни, то можете надіслати запит на остаточну конфігурацію в клієнта та зберегти її як нову політику.

Клієнтами можна також керувати за допомогою завдань. Завдання розгортаються з веб-консолі та виконуються агентом ESET Management на клієнті. Нижче перераховано найпоширеніші клієнтські завдання для продуктів Endpoint для Windows.

Модуль оновлення (також оновлює базу даних вірус)

Запуск сканування на вимогу

Запуск налаштовуваної команди

Запит конфігурації комп’ютера та продукту

Оновлення продуктів ESET із безпеки

1.Натисніть Панель інструментів > Огляд стану > Стан версії компонента.

2.Натисніть жовтий або червоний графік, що позначає застарілі компоненти або програми, і виберіть Оновити інстальовані компоненти ESET, щоб запустити оновлення.

Повідомлення про статус комп’ютера й отримання інформацію від клієнтів в ESET PROTECT

Кожен клієнтський комп’ютер підключається до ESET PROTECT через агент ESET Management. Агент повідомляє серверу ESET PROTECT всю запитувану інформацію про клієнтський комп’ютер і його програмне забезпечення. Підключення між агентом і сервером за замовчуванням установлюється кожну хвилину, але це можна змінити в політиці агента ESET Management. Усі журнали від продуктів Endpoint та інших продуктів ESET із безпеки надсилаються на сервер ESET PROTECT.

Інформацію про інстальовані продукти ESET та іншу базову інформацію про ОС і статус клієнта можна переглянути в розділі Комп’ютери. Виберіть клієнт і клацніть Відомості. У розділі gear_icon Конфігурація в цьому вікні користувач може знайти старіші конфігурації або надіслати запит на поточну конфігурацію. У розділі SysInspector користувач може надіслати запит на журнали (лише з комп’ютерів Windows).

Веб-консоль також надає доступ до списку всіх виявлених об’єктів з клієнтських пристроїв. Об’єкти, виявлені на одному пристрої, можна переглянути в розділі Комп’ютери. Виберіть клієнт і натисніть Відомості > Виявлені об’єкти та карантин. Якщо на клієнтському комп’ютері працює ESET Inspect, ви можете переглядати виявлені об’єкти ESET Inspect та керувати ними.

Щоб переглядати дані про клієнти в мережі, можна створювати налаштовувані звіти за запитом або за допомогою запланованого завдання. Завдяки готовим шаблонам звітів можна швидко збирати важливі дані. Або ви можете створити власні нові шаблони. Приклади звітів включають зведену інформацію про комп’ютери, виявлені об’єкти, карантин і необхідні оновлення.


important

Користувач може використовувати лише ті шаблони звітів, для яких у нього достатньо дозволів. За замовчуванням усі шаблони зберігаються в групі Усі. Звіт може містити інформацію лише про комп’ютери та події в межах дозволу користувача. Навіть якщо шаблон звіту спільно використовують кілька користувачів, звіт кожного користувача міститиме інформацію лише про пристрої, для яких у користувача є дозвіл. Щоб дізнатися більше про права доступу, перегляньте список дозволів.