Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Виправлення неполадок – Веб-консоль

У таблиці нижче описано поширені повідомлення про помилку під час входу у веб-консоль, статуси, їх значення та додаткові дії з виправлення неполадок.

Повідомлення про помилку

Можлива причина

validation-status-icon-error Не вдалося виконати вхід: неправильне ім’я користувача або пароль

Переконайтеся, що ви правильно ввели ім’я користувача та пароль. Можна скинути пароль веб-консолі ESET PROTECT.

validation-status-icon-error Не вдалося виконати вхід: підключення завершилося помилкою зі станом «Не підключено»

Перевірте, чи служба сервера ESET PROTECT та служба бази даних запущені. Перегляньте покрокові інструкції в статті бази знань.

validation-status-icon-error Не вдалося виконати вхід: Користувача заблоковано. Повторіть спробу пізніше.

Після 10 невдалих спроб входу з однієї IP-адреси (наприклад, з неправильними обліковими даними) подальші спроби входу з цієї IP-адреси тимчасово заблоковано. Увійдіть в обліковий запис через 10 хвилин із правильними обліковими даними.

validation-status-icon-error Не вдалося виконати вхід: Помилка зв’язку

Переконайтеся, що служба сервера ESET PROTECT запущена, а служба Apache Tomcat запущена й працює належним чином. Перегляньте файли журналу для Apache Tomcat. Щоб дізнатися більше про цю проблему, перегляньте статтю бази знань.

validation-status-icon-error Не вдалося виконати вхід: Час очікування на з’єднання вичерпано

Перевірте мережеве підключення та налаштування брандмауера й переконайтеся, що веб-консоль ESET PROTECT може зв’язатись із сервером ESET PROTECT. Крім цього, сервер ESET PROTECT може бути перенавантажений. Спробуйте перезапустити його. Ця проблема може також виникати, якщо ви використовуєте різні версії веб-консолі ESET PROTECT і сервера ESET PROTECT.

validation-status-icon-error Не вдалося виконати вхід: Користувачеві не призначено права доступу

Користувачу не призначено права доступу. Увійдіть у ролі адміністратора та внесіть зміни в обліковий запис користувача, призначивши йому принаймні один набір дозволів.

validation-status-icon-error Не вдалося виконати вхід: Помилка під час аналізу відповіді

Версії веб-консолі та сервера ESET PROTECT не сумісні. Це стається під час або після оновлення компонентів. Якщо проблема не зникла, розгорніть правильну версію веб-консолі вручну.

validation-status-icon-warning Незашифроване підключення! Для використання HTTPS налаштуйте веб-сервер.

З міркувань безпеки рекомендуємо налаштувати веб-консоль ESET PROTECT для використання HTTPS.

JavaScript вимкнено. Увімкніть JavaScript у веб-браузері.

Увімкніть JavaScript або оновіть веб-браузер.

SEC_ERROR_INADEQUATE_KEY_USAGE (тільки Mozilla Firefox).

Mozilla Firefox має пошкоджене сховище сертифікатів.

Помилка

Можлива причина

Не відображається екран входу або він завантажуються необмежений час.

Перезавантаження службу ESET PROTECT Server. Коли служба ESET PROTECT Server знову почне працювати, перезавантажте службу Apache Tomcat. Після цього екран входу у веб-консоль ESET PROTECT завантажиться. Перегляньте також статтю бази знань.

Якщо службі Apache Tomcat не вдалося видобути вміст файлу era.war і до веб-консолі немає доступу, виконайте дії з нашоїстатті бази знань .

Текст не відображається в контекстному меню та меню Швидкі посилання у веб-консолі ESET PROTECT.

Цю проблему може спричиняти розширення браузера для блокування реклами. Щоб вирішити її, вимкніть таке розширення на сторінці веб-консолі ESET PROTECT.

Після входу веб-консоль відображається неналежним чином (відсутні елементи тощо).

Переконайтеся, що ви використовуєте підтримуваний веб-браузер.

Після входу деякі екрани веб-консолі не завантажуються.

Якщо якийсь з екранів веб-консолі ESET PROTECT (наприклад, «Комп’ютери») не завантажується, відкрийте файл Tomcat9w.exe, розташований за шляхом папка C:\Program Files\Apache Software Foundation\[Tomcat ]\.

На вкладці Загальні натисніть Зупинити, щоб зупинити роботу служби Apache Tomcat.

Виберіть вкладку Java й додайте вказаний нижче код у розділі Java Options:
-Duser.country=US
-Duser.language=en

На вкладці Загальні натисніть Запустити, щоб запустити службу Apache Tomcat.

Веб-консоль довго завантажується. Якщо завантажується багато об’єктів, вона аварійно завершує роботу.

Для обробки великого набору об’єктів веб-консолі потрібен додатковий обсяг пам’яті. Перегляньте розділ «Веб-консоль для корпоративних рішень».

Деякі екрани Web Console неправильно завантажуються, через що відображається помилка. Наприклад, під час редагування політики повертається така помилка: "ERROR WHILE INITIALIZING CONFIGURATION EDITOR.: (TYPEERROR) : ((INTERMEDIATE VALUE)(INTERMEDIATE VALUE) , K).INITCONFIGEDITOR IS NOT A FUNCTION"

Ця проблема виникає, якщо використовується реверсний проксі-сервер, що унеможливлює завантаження певних модулів Web Console. Рядки з URL-адресами для окремих модулів Web Console (завантажених в Apache Tomcat) можуть динамічно змінюватися (наприклад, рядок після era/webconsole/configEngine/ в era/webconsole/configEngine/02645EFC6ABCDE2B449042FB8S63FD3/v0.0/css/001_ce.ltr.css). Щоб вирішити цю проблему, потрібно правильно налаштувати реверсний проксі-сервер.

Під час імпорту файлу великого розміру (більше 20 МБ) (наприклад, політики), процес завершується помилкою.

Обмеження розміру файлу для Web Console складає 20 МБ Щоб змінити його, внесіть зміни у файл EraWebServerConfig.properties у папці [Tomcat folder]\webapps\era\WEB-INF\classes\sk\eset\era\g2webconsole\server\modules\config\. Збільште значення file_size_limit=20 (максимальне значення — 250).


note

Після оновлення ESET PROTECT рекомендуємо видалити кеш веб-браузера та файли cookie, перш ніж входити в оновлену веб-консоль.

Оскільки веб-консоль використовує захищений протокол (HTTPS), у веб-браузері може з’являтися повідомлення щодо сертифіката безпеки або ненадійного підключення (точний текст повідомлення залежить від використовуваного браузера). Це відбувається, оскільки браузер хоче перевірити справжність сайту, до якого ви намагаєтесь отримати доступ. Щоб надати доступ до веб-консолі ESET PROTECT, клацніть Додатково > Продовжити для [address] (не захищено) (Chrome/Edge) або Додатково > Прийняти ризики та продовжити (Firefox) Це повідомлення з’являється, лише якщо ви намагаєтеся відкрити URL-адресу веб-консолі ESET PROTECT. Щоб дізнатися більше про налаштування підключення HTTPS/SSL, перегляньте статтю бази знань.