Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Початок роботи з ESET PROTECT

Продукт ESET PROTECT можна налаштовувати та керувати ним у веб-консолі ESET PROTECT. Після інсталяції ESET PROTECT або розгортання віртуального пристрою ESET PROTECT ви можете підключитися до сервера ESET PROTECT за допомогою веб-консолі ESET PROTECT.

Після інсталяції ESET PROTECT можна перейти до налаштування конфігурації.

Перші кроки після розгортання сервера ESET PROTECT

1.Відкрийте веб-консоль ESET PROTECT у веб-браузері й виконайте вхід.

2.Додайте ліцензії в ESET PROTECT.

3.Додайте клієнтські комп’ютери, сервери та мобільні пристрої у вашій мережі в структуру ESET PROTECT.

4.Призначте вбудовану політику Звіти про програми – Звіт з усіма інстальованими програмами всім комп’ютерам.

5.Створіть динамічну групу для комп’ютерів із продуктами ESET для дому.

6.Видаліть антивірусні програми сторонніх розробників за допомогою завдання Видалення програмного забезпечення.

7.Інсталюйте продукти ESET для захисту за допомогою завдання Інсталяція програмного забезпечення (якщо ви не інсталювали агент за допомогою універсального інсталятора).

8.Призначте політику з рекомендованими параметрами кожному комп’ютеру, на якому інстальовано продукти ESET для захисту. Наприклад, для комп’ютерів Windows з ESET Endpoint призначте вбудовану політику Антивірус – Максимальна безпека – Рекомендовано. Перегляньте також розділ Керування продуктами Endpoint з ESET PROTECT.

process

Додаткові рекомендовані кроки

Ознайомтеся з веб-консоллю ESET PROTECT, оскільки за допомогою цього інтерфейсу ви керуватимете продуктами ESET для захисту.

Під час інсталяції створюється обліковий запис адміністратора за замовчуванням. Рекомендуємо зберегти облікові дані адміністратора в надійному місці й створити новий обліковий запис, щоб керувати клієнтами та налаштовувати їхні дозволи.


important

Не рекомендуємо використовувати обліковий запис адміністратора ESET PROTECT за замовчуванням як звичайний обліковий запис користувача. Він використовується як резервна копія, коли щось стається зі звичайним обліковим записом користувача або при втраті доступу до нього. Ви можете ввійти в обліковий запис адміністратора, щоб вирішити ці проблеми.

Відстежуйте статус клієнтських комп’ютерів у середовищі за допомогою сповіщень і звітів. Наприклад, якщо ви хочете отримувати сповіщення про певну подію або переглядати чи завантажувати звіти.

Регулярно створюйте резервні копії бази даних, щоб запобігти втраті даних.

Рекомендуємо експортувати Центр сертифікації сервера та сертифікати однорангових вузлів. Якщо потрібно повторно інсталювати сервер ESET PROTECT, ви можете скористатися ЦС і сертифікатами однорангових вузлів оригінального сервера ESET PROTECT без потреби повторно інсталювати агенти ESET Management на клієнтських комп’ютерах.