Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Створення інсталятора агента й продукту ESET із безпеки для Windows

Є кілька способів створити інсталятор для агента й продукту з безпеки ESET для Windows:

Швидкі посилання > Розгорнути агент > Windows

Інсталятори > Новий інсталятор

Демонстрація ESET PROTECT

Натисніть Windows > Завантажити інсталятор або скористатися ESET Remote Deployment Tool


important

Пакет інсталятора — це файл із розширенням .exe, який можна використати тільки в операційних системах Microsoft Windows.

 

1.Доставка — виберіть Завантажити інсталятор або скористатися ESET Remote Deployment Tool.


note

Якщо вибрано інший тип інсталятора, дотримуйтеся відповідних інструкцій:

Спочатку розгорнути агент (інсталятор сценарію агента)

Використовуйте для розгортання GPO або SCCM

2.Компоненти. Установіть або зніміть прапорці поруч із такими параметрами:

Management Agent. Якщо у меню Компоненти не вибрано інші елементи, інсталятор міститиме лише ESET Management Agent. Виберіть цей параметр, якщо потрібно інсталювати продукт безпеки ESET на клієнтському комп’ютері пізніше, або в тому разі, якщо на клієнтському комп’ютері вже інстальовано продукт безпеки ESET.

Продукт для захисту. Включає продукт ESET для захисту з агентом ESET Management. Виберіть цей параметр, якщо на клієнтському комп’ютері не інстальовано продукт ESET для захисту й ви хочете інсталювати його за допомогою агента ESET Management.

Повне шифрування диска: ESET Full Disk Encryption буде додано в інсталятор. Цей параметр доступний, лише якщо активна ліцензія ESET Full Disk Encryption.

ESET Inspect Connector: додати ESET Inspect в інсталятор. Цей параметр доступний, лише якщо активна ліцензія ESET Inspect.


important

Прапорець продукту ESET відсутній

Якщо прапорець продукту ESET (Full Disk Encryption або ESET Inspect Connector) відсутній або не вибирається автоматично після вибору батьківської групи, це означає, що у вас немає ліцензії продукту або ліцензія продукту не виділена для місця ESET Business Account або компанії ESET MSP Administrator, для яких ви вибрали батьківську групу, навіть якщо у вас є права доступу до ліцензії. Виділяє ліцензію продукту ESET для місця (в ESET Business Account) або компанії (в ESET MSP Administrator). Після цього прапорець продукту ESET стане доступним, і ви зможете додати продукт ESET в інсталятор.

3.Установіть прапорець Взяти участь у програмі удосконалення продуктів, щоб надсилати в компанію ESET анонімні дані телеметрії і звіти про аварійне завершення роботи (тип і версія ОС, версія продукту ESET та інші дані про продукт).

4.Батьківська група: виберіть батьківську групу, куди веб-консоль ESET PROTECT додасть комп’ютер після інсталяції агента.

Ви можете вибрати наявну статичну групу або створити нову, якій буде призначено комп’ютер після розгортання інсталятора.

Після вибору батьківської групи в інсталятор будуть додані всі політики, застосовані до вибраної групи.

Вибір батьківської групи не впливає на розташування інсталятора. Після створення інсталятора його буде розміщено в групі доступу поточного користувача. Група доступу визначає статичну групу об’єкта й доступ до нього залежно від прав доступу користувача.

Батьківська група є обов’язковою, якщо ESET Business Account використовується з місцями або ESET MSP Administrator. Вона необов’язкова, якщо ESET Business Account використовується без місць.

5.Ім’я хоста сервера (необов’язково): уведіть ім’я хоста або IP-адресу сервера ESET PROTECT. За необхідності в полі Порт можна вказати номер порту (за замовчуванням використовується номер 2222).


warning

Поле Ім’я хоста сервера не підтримує спеціальні символи, як-от літери з діакритичними знаками.

6.Сертифікат однорангового вузла:

сертифікати ESET PROTECT: сертифікати однорангового вузла для інсталяції агента й центра сертифікації ESET PROTECT вибираються автоматично. Якщо ви хочете скористатись іншим сертифікатом, натисніть опис сертифіката ESET PROTECT у розкривному меню з доступними сертифікатами.

Спеціальний сертифікат: якщо для автентифікації ви використовуєте спеціальний сертифікат, клацніть "Спеціальний сертифікат", виберіть і передайте сертифікат .pfx, а потім виберіть його під час інсталяції агента. Додаткову інформацію див. в розділі Сертифікати.

Парольна фраза сертифіката: за потреби введіть парольну фразу сертифіката (якщо ви вказали парольну фразу під час інсталяції сервера ESET PROTECT (на кроці створення центру сертифікації) або використовуєте спеціальний сертифікат, що містить парольну фразу). В іншому разі залиште поле Парольна фраза сертифіката порожнім.


warning

Парольна фраза сертифіката не може містити такі символи: " \ Ці символи спричиняють критичну помилку під час ініціалізації агента.


important

Пам’ятайте, що парольну фразу можна видобути з поля Парольна фраза сертифіката, оскільки воно міститься у інсталятора.

 

7. arrow_down_business Налаштувати додаткові параметри

8. Клацніть Готово або Налаштування продукту.

9. arrow_down_business Продукт з безпеки

Якщо на кроці 2 вибрано Full Disk Encryption або ESET Inspect Connector, їхні налаштування також можна змінити.

arrow_down_business Повнодискове шифрування

arrow_down_business ESET Inspect Connector

10. Натисніть Готово.

11. Завантажте згенерований універсальний пакет інсталяції. Виберіть версію для розгортання:

o32-розрядна (наприклад, PROTECT_Installer_x86_en_US.exe)

o64-розрядна (наприклад, PROTECT_Installer_x64_en_US.exe)

oARM64 (наприклад, PROTECT_Installer_arm64.exe). Неможливо інсталювати версію x86 або x64 агента ESET Management або продукту ESET для захисту у Windows ARM64.


important

Усі дані, завантажені з репозиторія (репозиторія ESET або дзеркала клієнтського репозиторія), мають цифровий підпис ESET. Сервер ESET PROTECT перевіряє хеші файлів і сигнатури PGP. Сервер ESET PROTECT генерує універсальний інсталятор локально. Тому універсальний інсталятор не має цифрового підпису. Через це під час його завантаження у веб-браузері може з’явитися застереження. Окрім цього, може відобразитися застереження в операційній системі, а сама інсталяція може відхилятися в системах, у яких блокуються непідписані інсталятори.

 

12. Після створення та завантаження пакета універсального інсталятора виконати розгортання агента ESET Management можна двома способами:

Локально на клієнтському комп’ютері Запустіть файл пакета інсталяції на клієнтському комп’ютері. Він інсталює агент ESET Management й продукт ESET для захисту на пристрої та підключає пристрій до ESET PROTECT. Інсталятор ESET Endpoint Antivirus/Security, створений у ESET PROTECT 8.1 або новіших версій, підтримує Windows 10 Enterprise для віртуальних робочих столів і багатосеансовий режим Windows 10. Покрокові інструкції можна переглянути в майстрі інсталяції. Щоб приховати вікно майстра інсталяції, можна запустити пакет інсталяції в режимі неоголошення.

Використання ESET Remote Deployment Tool для одночасного розгортання агентів ESET Management на кількох клієнтських комп’ютерах.