Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Веб-консоль ESET PROTECT

Веб-консоль ESET PROTECT – це основний інтерфейс для обміну даними із сервером ESET PROTECT. Іншими словами, це панель управління, центр, з якого можна керувати всіма рішеннями ESET для захисту. Консоль працює на основі веб-технологій, і її можна відкрити в браузері (див. список підтримуваних браузерів) будь-де та з будь-якого пристрою з доступом до Інтернету. Під час першого входу у веб-консоль користувачу пропонується переглянути демонстрацію ESET PROTECT.

Стандартний вигляд веб-консолі ESET PROTECT:

Поточний користувач і час сеансу, що залишився, завжди відображаються у верхньому правому куті екрана. Ви можете натиснути Вийти, щоб у будь-який час вийти з системи. Якщо час сеансу минає (через неактивність користувача), необхідно знову виконати вхід у систему. Щоб змінити параметри користувача, виберіть своє ім’я користувача у верхньому правому куті веб-консолі ESET PROTECT.

У будь-який час, окрім використання майстра, зліва знаходиться Головне меню. Натиснітьexpand_menu щоб розгорнути меню на лівій частині екрана. Щоб згорнути його, виберіть collapse_menu Згорнути.

Якщо під час роботи з продуктом ESET PROTECT вам знадобиться допомога, натисніть піктограму Довідка information у верхньому правому куті, а потім — Поточна тема — Довідка. Відкриється вікно довідки для поточної сторінки. Щоб переглянути версію ESET PROTECT або інші відомості, клацніть Довідка > Про програму.

Угорі ESET PROTECT Web Console можна використовувати інструмент Пошук. Введіть 3–30 символів у поле для пошуку в таких категоріях: Назва комп’ютера, Опис комп’ютера, IP-адреса комп’ютера, Назва статичної групи, Причина виявлення, Користувачі комп’ютера, Ім’я власного користувача, Ім’я користувача домену. Для кожної категорії можна переглянути щонайбільше 3 результати. Натисніть результат, щоб переглянути подробиці, а потім — Усі результати для перегляду відповідного розділу веб-консолі із застосованим фільтром категорій.

Натисніть кнопку Швидкі посилання, щоб переглянути меню.

Швидкі посилання

Налаштувати комп’ютери

Додати комп’ютер

Додати мобільний пристрій

Розгорнути агент

Додати користувача комп’ютера

 

Керування комп’ютерами

Створити завдання клієнта

Створити нову політику

Призначити політику

 

Переглянути стан

Генерувати звіт

Компоненти сервера

 

У верхній лівій частині екрана поруч із назвою продукту ESET PROTECT є піктограма навігації в продукті product_navigate, яка допомагає переходити між ESET PROTECT та іншими продуктами: ESET Inspect, ESET Business Account, ESET MSP Administrator. Ви можете переглядати продукти відповідно до своєї ліцензії та рівня доступу.

Піктограма шестірні gear_icon завжди позначає контекстне меню.

Виберіть update_default Оновити, щоб перезавантажити/оновити відображену інформацію.

Кнопки внизу сторінки відрізняються залежно від розділу та функції. Їх детальний опис можна переглянути у відповідних розділах.

ESET PROTECT Веб-консоль інформує адміністратора про оновлені умови ліцензійних угод із кінцевими користувачами керованих продуктів ESET із безпеки.

Натисніть логотип ESET PROTECT, щоб відкрити Панель інструментів.

dashboard

Екран Огляд статусу показує, як найбільш ефективно використовувати ESET PROTECT. Він допомагає виконувати рекомендовані кроки.

fs_getting_to_know_status_overview

Екрани з деревами мають особливі елементи керування. Саме дерево розміщено зліва, а доступні дії – під ним. Натисніть елемент дерева, щоб переглянути його параметри.

Таблиці дозволяють окремо або масово (якщо виділено кілька рядків) керувати значеннями рядків. Виберіть рядок, щоб відобразити опції для значень із нього. Дані в таблицях можна фільтрувати та сортувати.

computer_new_task

Ви можете редагувати об’єкти в ESET PROTECT за допомогою майстрів. Нижче наведено спільні характеристики всіх майстрів.

Кроки орієнтовано вертикально, зверху вниз.

Можна будь-коли повернутися до потрібного кроку.

Обов’язкові параметри завжди позначено червоним знаком оклику поруч із розділом і відповідними параметрами.

Після переміщення курсору до нового поля виділяються недійсні вхідні дані. Крім того, відображається крок майстра, що містить такі недійсні дані.

Ви не зможете натиснути Завершити, поки не буде вказано правильні вхідні дані.

fs_getting_to_know_web_console_wizard