Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Панель інструментів

Панель інструментів – це сторінка, яка за замовчуванням відображається після першого входу у веб-консоль ESET PROTECT. Тут відображаються попередньо налаштовані звіти про вашу мережу. Ви можете перемикатися між панелями інструментів за допомогою вкладок у верхній панелі меню. Кожна панель інструментів містить кілька звітів.

Використання панелі інструментів

Додати: клацніть символ add_new_default у верхній частині заголовка панелі інструментів, щоб додати нову панель. Уведіть назву нової панелі інструментів і натисніть кнопку Додати панель інструментів для підтвердження. Після цього буде створено нову порожню панель інструментів.

icon_move_dragПеремістити – перетягніть назву панелі інструментів, щоб змінити її розташування відносно інших панелей.

У панелі інструментів можна додавати, редагувати та перевпорядковувати звіти й змінювати їхній розмір.

Виберіть update_default, клацніть піктограму шестерні gear_icon поруч із нею й виберіть Задати за замовчуванням, щоб використовувати цю панель інструментів за замовчуванням для всіх користувачів веб-консолі з доступом до панелей інструментів.

Користувачі MSP можуть натиснути Вибрати поруч із клієнтом MSP, щоб відфільтрувати подання панелі інструментів для вибраного клієнта.

Натисніть піктограму шестірні gear_icon поруч із заголовком вибраної панелі інструментів, щоб переглянути наступні опції в розкривному меню:

update_default Оновити сторінку

Оновити шаблони звітів на цій панелі інструментів.

remove_default Видалення

Видалити панель інструментів.

rename_default Перейменувати

Перейменувати панель інструментів.

duplicate_default Копіювати

Створити копію панелі інструментів із тими ж параметрами в домашній групі користувача.

Змінити макет

Вибрати новий макет для цієї панелі інструментів. У цьому разі з панелі інструментів буде видалено поточні шаблони.


note

Ви не можете налаштувати ці панелі інструментів за замовчуванням: Огляд стану, Огляд безпеки й ESET LiveGuard.


important

ESET Enterprise Inspector і ESET Dynamic Threat Defense перейменовано на ESET Inspect і ESET LiveGuard Advanced.

Можливо, доведеться усунути проблеми, спричинені перейменуванням, якщо ви оновили продукт із ESET PROTECT 9.0 або старіших версій і маєте звіти, динамічні групи, сповіщення чи інші типи правил, які фільтруються для ESET Dynamic Threat Defense або ESET Enterprise Inspector.

У продукті ESET PROTECT попередньо налаштовані такі панелі інструментів:

Огляд статусу

Інформаційна панель Огляд стану відкривається за замовчуванням після входу в ESET PROTECT (якщо ви не встановили іншу панель за замовчуванням). На ній відображається загальна інформація про вашу мережу.

Фільтри пристроїв – відображає кількість керованих пристроїв на основі останніх даних про стан. Натисніть будь-яку з 4 плиток, щоб відкрити відфільтрований список пристроїв.

Статус пристроїв – відображає кількість керованих пристроїв на відповідних вкладках на основі інстальованого типу продукту для захисту. Якщо в певній групі не розгорнуто жоден продукт для захисту, на вкладці відобразиться запит на розгортання відповідного пакета інсталяції.

Статус підключення – відображає список останніх підключень керованих пристроїв.

 

Стан версії компонента

На діаграмі відображається співвідношення оновлених і застарілих версій компонентів ESET або продуктів ESET із безпеки.

component_version_status

Натисніть жовтий або червоний графік, що позначає застарілі компоненти або програми, і виберіть Оновити інстальовані компоненти ESET, щоб запустити оновлення. Також див. Політика завершення життєвого циклу для продуктів ESET для бізнесу.

Червоний (застаріла) – застаріла версія компонента або продукту ESET із виявленою вразливістю системи безпеки, яка більше не підтримується й була видалена з репозиторію ESET.

Жовтий (не оновлена) – інстальовану версію компонента або продукту ESET не оновлено, але вона підтримується. Зазвичай жовтими будуть дві версії, які передують актуальній, якщо в них нещодавно не виявлено вразливостей системи безпеки.

Зелений (OK) – інстальовано останню версію компонента або продукту ESET чи версію, сумісну з веб-консоллю ESET PROTECT.


important

Більш ранні версії компонентів або продуктів ESET матимуть статус OK (зелений) у діаграмі, якщо в репозиторії ESET немає новішої версії, сумісної з операційною системою чи платформою (x86, x64, ARM64).

 

Синій (Очікування) – автоматичні оновлення ввімкнено й останню версію буде інстальовано автоматично. Докладніші відомості про автоматичні оновлення:

oESET Management Агенти

oПродукти з безпеки ESET


note

Якщо компоненти ESET не оновлюються протягом тривалого часу, їх можна оновити вручну. Для цього натисніть синій графік і виберіть Оновити інстальовані компоненти ESET.

Також можна скористатися завданням клієнта Оновити компонентиESET PROTECT для оновлення агентів та Інсталювати програмне забезпечення, щоб оновити продукти ESET із безпеки.

Сірий (невідомо) – версію компонента або продукту ESET не розпізнано (наприклад, це може статися відразу після інсталяції нового продукту ESET).

 

Статус керування – відображає кількість керованих та захищених (клієнтські пристрої з встановленим агентом ESET та продуктом для захисту), керованих (клієнтські пристрої з агентом), некерованих (клієнтські пристрої у вашій мережі без інстальованого агента, про які відомо ESET PROTECT) та неавторизованих (виявлені Rogue Detection Sensor клієнтські пристроїв, про які невідомо ESET PROTECT) пристроїв.

RSS-канал – відображає RSS-канал WeLiveSecurity та порталу бази знань ESET. Можна натиснути піктограму шестірні біля RSS-каналу, щоб вимкнути автовідтворення каналу, окреме джерело каналу або RSS-канал.

Огляд безпеки

На цій панелі інструментів відображаються основні відомості про необроблені виявлені об’єкти за останні сім днів, зокрема рівень їхньої серйозності, метод виявлення, статус обробки, а також 10 комп’ютерів/користувачів із найбільшою кількістю виявлених об’єктів.

ESET LiveGuard

Якщо ви використовуєте ESET LiveGuard Advanced, тут можна знайти огляд корисних звітів ESET LiveGuard Advanced. Клацніть піктограму шестерні gear_icon угорі (біля update_default) і виберіть Сховати/показати ESET LiveGuard, щоб сховати або відобразити панель інструментів.

Комп’ютери

На цій панелі інструментів відображаються основні відомості про клієнтські машини, зокрема статус захисту, операційні системи та статус оновлення.

Статус продуктивності сервера

На цій панелі інструментів відображається інформація про сам сервер ESET PROTECT, зокрема завантаження сервера, клієнти з проблемами, завантаження ЦП і підключення до бази даних.

Виявлені антивірусом об’єкти

Тут можна переглянути звіти від антивірусного модуля продуктів безпеки клієнта: активні виявлені об’єкти, виявлені об’єкти за останні 7/30 днів тощо.

Об’єкти, виявлені брандмауером

Події брандмауера на підключених клієнтах, упорядковані залежно від рівня їхньої серйозності, часу повідомлення тощо.

Програми ESET

Ця панель інструментів дає змогу переглядати інформацію про інстальовані програми ESET.

Захист на основі хмари

На цій панелі інструментів відображаються основні відомості щодо звітів про захист на основі хмари — ESET LiveGrid® і ESET LiveGuard Advanced (за наявності відповідної ліцензії).

Дії у звітах панелі інструментів

expand_normal Змінити розмір

Натисніть, щоб переглянути звіт у повноекранному режимі.

update_default Оновити

Оновити шаблон звіту.

download_default Завантажити

Щоб створити й завантажити звіт, натисніть Завантажити. Можна вибрати розширення .pdf або .csv. Формат CSV підходить лише для табличних даних і використовує символ ; (двокрапка) як роздільник. Якщо ви завантажили звіт CSV, а в стовпці, де ви очікували бачити текст, відображаються цифри, рекомендуємо завантажити звіт PDF для перегляду тексту.

change_default Змінити

Змінити шаблон звіту на інший зі списку шаблонів.

edit_default Змінити шаблон звіту

Редагування наявного шаблону звітів. Застосовуються ті самі параметри й опції, що й для створення нового шаблону звітів.

scheduled Задати інтервал оновлення

Налаштувати спеціальний інтервал оновлення шаблону.

schedule_default Розклад

Планування звіту. Ви можете змінити розклад тригера, обмеження виконання завдання та доставки звіту. Заплановані звіти можна знайти на вкладці Заплановані звіти.

remove_default Видалення

Видалити шаблон звіту з панелі інструментів.

rename_default Перейменувати

Перейменувати шаблон звіту.

Ця клітинка

Вибрати новий макет для цієї панелі інструментів. У цьому разі з панелі інструментів буде видалено поточні шаблони.

Дозволи на панелі інструментів

Для роботи з панелями інструментів користувач повинен мати відповідний дозвіл. На панелі інструментів можна використовувати лише шаблони звітів із тієї групи, доступ до якої має користувач. Якщо користувач не має прав на використання звітів і панелі інструментів, розділ «Панель інструментів» буде для нього порожнім. За замовчуванням адміністратор може переглядати всі дані.


important

Читання. Користувач може перераховувати шаблони звітів і їхні категорії. Він також може створювати звіти на основі шаблонів. Користувач може переглядати свою панель інструментів.

Використання. Користувач може змінювати власну панель інструментів за допомогою доступних шаблонів звітів.

Запис. Створення, змінення та видалення шаблонів і їхніх категорій.

Усі шаблони за замовчуванням зберігаються в групі Усі.