Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Майстер політик

Політики поділяються на групи/категорії за продуктами ESET. У пункті Вбудовані політики містяться попередньо налаштовані політики й категорії списку налаштовуваних політик для всіх політик, які було створено вручну.

За допомогою політик можна налаштувати продукт ESET так само, як у вікні «Додаткові параметри» продукту. На відміну від Active Directory, політики ESET PROTECT не можуть містити сценарії та послідовності команд.

Уведіть запит для пошуку об’єкта у вікні «Додаткові параметри» (наприклад, HIPS). Після цього відобразяться всі параметри HIPS. Якщо натиснути піктограму information у верхньому правому куті, відкриється сторінка онлайн-довідки для відповідного параметра.

policies_manage

Налаштування фільтрів і макетів

Ви можете налаштувати поточний вигляд екрана веб-консолі.

Керуйте бічною панеллю й основною таблицею.

Додавайте фільтри та їхні заготовки. Ви можете використовувати теги для фільтрування відображуваних елементів.

Створити нову політику

1.Клацніть Дії > Створити.

2.Уведіть основну інформацію про політику, як-от ім’я й опис (необов’язково). Клацніть Вибрати теги, щоб призначити теги.

3.Виберіть відповідний продукт у розділі Налаштування.

4.За допомогою прапорців можна додати параметри, які буде регулювати політика.

5.Укажіть клієнти, які отримають цю політику. Натисніть Призначити, щоб відобразити всі статичні й динамічні групи та їхніх учасників. Виберіть комп’ютер, до якого потрібно застосувати політику, і натисніть ОК.

6.Перегляньте параметри цієї політики й натисніть Готово.