Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Демонстрація ESET PROTECT

Під час першого входу у веб-консоль користувачу пропонується переглянути демонстрацію ESET PROTECT.

У ньому наведено загальний опис важливих розділів веб-консолі ESET PROTECT, агента ESET Management та продуктів ESET для захисту. Тут наведено опис розділів Панелі інструментів, Комп’ютери, Виявлені об’єкти, Завдання, Політики, Сповіщення і Автоматичні оновлення продукту.

На останньому кроці демонтарції ESET PROTECT клацніть Захист пристроїв, щоб розгорнути агенти ESET Management на комп’ютерах у вашій мережі. Інсталятор агента можна створити без використання майстра. Для цього клацніть Інсталятори > Створити інсталятор.

product_tour

Якщо ви не хочете ознайомлюватися з демонстрацією ESET PROTECT, натисніть X. Відкриється веб-консоль ESET PROTECT. Пропозиція ознайомитися з ESET PROTECT демонстрацією не відображатиметься під час настпуного входу у веб-консоль ESET PROTECT.

Демонстрація ESET PROTECT доступна в будь-який момент. Щоб відкрити її, клацніть information Довідка > Демонстрація ESET PROTECT.


note

Після першого входу в ESET PROTECT Web Console рекомендуємо запустити завдання клієнта оновлення операційної системи на комп’ютері з інстальованим ESET PROTECT, щоб забезпечити актуальність операційної системи (з міркувань безпеки та продуктивності).