Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Завдання

Завдання можна використовувати для керування сервером ESET PROTECT, клієнтськими комп’ютерами та інстальованими на них продуктами ESET. Завдання допомагають автоматизувати виконання поширених процесів. Ви можете скористатися набором попередньо налаштованих завдань, які охоплюють найпоширеніші сценарії, або створити власне завдання з певними налаштуваннями. Використовуйте завдання для виконання дій на клієнтських комп’ютерах. Для успішного виконання завдання потрібно мати необхідні права доступу до завдання та об’єктів (пристроїв), які використовуються під час його виконання. Щоб дізнатися більше про права доступу, перегляньте список дозволів.

Існує дві основні категорії завдань: завдання клієнта та завдання сервера.

Ви можете призначити клієнтські завдання групам або окремим комп’ютерам. Створене завдання виконується за допомогою тригера. Для клієнтського завдання можна налаштувати кілька тригерів. Клієнтські завдання розподіляються на клієнти, коли агент ESET Management на клієнті підключається до сервера ESET PROTECT. Тому може пройти певний час, перш ніж результати виконання завдання передадуться на сервер ESET PROTECT. Ви можете керувати інтервалом підключення агента ESET Management, щоб пришвидшити виконання завдання.

Серверні завдання виконує сервер ESET PROTECT самостійно або на інших пристроях. Серверні завдання не можна призначити конкретному клієнту або клієнтській групі. Для кожного серверного завдання можна налаштувати лише один тригер. Якщо завдання потрібно виконати з різними подіями, для кожного тригера має бути окреме серверне завдання.

Створити нове завдання можна двома способами:

натисніть Створити >add_new_defaultЗавдання клієнта або add_new_defaultЗавдання сервера, або

виберіть потрібний тип завдання зліва та натисніть Створити >add_new_defaultЗавдання клієнта або add_new_defaultЗавдання сервера.

Ви також можете скористатися наступними попередньо налаштованими завданнями (кожна категорія завдань містить певні типи завдань):

arrow_up_business Усі завдання