Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Імпорт CSV

Список можна імпортувати за допомогою спеціального файлу .csv з відповідною структурою. Ця функція використовується в різних меню в інтерфейс користувача ESET PROTECT. Стовпці змінюються залежно від елементів, що імпортуються.

1.Натисніть Імпорт CSV.

2.Завантаження. Натисніть Вибрати файл, знайдіть потрібний файл із розширенням .csv (кодування UTF-8) і натисніть Завантажити.

3.Роздільник – символ, що використовується для відокремлення текстових рядків. Виберіть відповідний роздільник (Крапка з комою, Кома, Пробіл, Табулятор, Точка, Вертикальна риска), який використовується у файлі .csv. Якщо файл .csv використовує як роздільник інший символ, поставте прапорець біля опції Інше та введіть символ. Попередній перегляд даних показує вміст файлу .csv. Завдяки цьому можна визначити тип роздільника, за допомогою якого відокремлюються рядки.

4.Зіставлення стовпців. Після завантаження й аналізу файлу .csv можна зіставити кожен стовпець в імпортованому файлі .csv зі стовпцем ESET PROTECT, що відображається в таблиці. У розкривному списку виберіть стовпець CSV, який потрібно зв’язати з певний стовпцем ESET PROTECT. Якщо у файлі .csv немає рядка заголовка, зніміть прапорець Перший рядок CSV містить заголовки.

5.Попередньо перегляньте таблицю, щоб переконатися, що стовпці зіставлено правильно й імпорт працюватиме належним чином.

6.Співставивши всі стовпці та попередньо переглянувши таблицю, натисніть Імпорт, щоб почати операцію.

csv_columns