Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

ESET Remote Deployment Tool

ESET Remote Deployment Tool дозволяє в зручний спосіб розповсюдити пакет інсталятора, створений ESET PROTECT для віддаленого розгортання ESET Management Agent і продуктів безпеки ESET на комп’ютерах у мережі.

Інструмент ESET Remote Deployment Tool доступний безкоштовно на веб-сайті ESET як автономний компонент ESET PROTECT. Інструмент для розгортання призначено в основному для розгортання в малих і середніх мережах та виконується з правами адміністратора.


note

Інструмент ESET Remote Deployment Tool призначено для розгортання агента ESET Management на клієнтських комп’ютерах тільки з підтримуваними операційними системами Microsoft Windows.

Щоб розгорнути агента ESET Management і продукт ESET для захисту за допомогою цього способу, виконайте наведені нижче дії.

1.Завантажте інструмент ESET Remote Deployment Tool з веб-сайту ESET.

2.Переконайтеся, що всі попередні вимоги виконано.

3.Запустіть ESET Remote Deployment Tool на клієнтскьому комп’ютері.

4.Виберіть один із наступних варіантів розгортання:

Active Directory – потрібно буде вказати облікові дані Active Directory. Цей параметр передбачає експорт структури Active Directory для подальшого імпорту до ESET PROTECT.

Сканувати мережу. Для сканування комп’ютерів у мережі потрібно вказати діапазони IP-адрес.

Імпортувати список. Потрібно буде вказати список імен хостів або IP-адрес.

Додавання комп’ютерів вручну – потрібно буде вручну вказати список імен хостів або IP-адрес.


note

Розгортання може завершитися збоєм через низку причин. Якщо під час розгортання виникнуть проблеми, перегляньте розділ Виправлення неполадок або перевірені приклади сценаріїв розгортання агента ESET Management.