ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Začínáme s ESET PROTECT Cloud

ESET PROTECT Cloud je hotové řešení určené pro správu bezpečnostních produktů ESET v malých a středně velkých sítích. Představuje nový přístup k bezpečnosti, který doplňuje širokou škálu on-premise ESET řešení jenž přichází s novou, flexibilní, cloudovou službou provozovanou a spravovanou společností ESET.

Je určen k okamžitému použití a ve srovnání s on-premise řešením nevyžaduje instalaci a konfiguraci. ESET PROTECT Cloud je navržen tak, aby bylo snadné jej nasadit a začít používat. Tato nová cloudová služba přichází s moderní webovou konzolí pro správu (ESET PROTECT Cloud Web Console), ke které můžete přistupovat odkudkoli a z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu.

V následujících kapitolách vám představíme ESET PROTECT Cloud Web Console a ukážeme si, jak ji používat. Prostřednictvím konzole si můžete vytvořit instalační balíček, pomocí něhož najednou nainstalujete ESET Management Agenta i bezpečnostní produkt ESET. Po nasazení ESET Management Agenta budete schopni následně stanicím přiřazovat politiky, filtrovat je prostřednictvím dynamických skupin a data z nich získaných si generovat například do přehledů nebo zasílat jako oznámení.

Začínáme s ESET PROTECT Cloud

Používám ESET Business Account

1.Vytvoření nové instance ESET PROTECT Cloud.

2.Vytvoření ESET PROTECT Cloud uživatelů v ESET Business Account

3.Otevření ESET PROTECT Cloud Web Console. Prostudujte si také kapitoly Prohlídka ESET PROTECT a Seznámení s webovou konzolí ESET PROTECT Cloud.

4.Namapování uživatelů ESET Business Account do ESET PROTECT Cloud Web Console.

5.Přidání klientských stanic do ESET PROTECT Cloud struktury.

6.Jak spravovat produkty ESET Endpoint prostřednictvím ESET PROTECT Cloud?

Používám ESET MSP Administrator

1.Vytvoření nové instance ESET PROTECT Cloud.

2.Vytvoření ESET PROTECT Cloud uživatelů v ESET MSP Administrator.

3.Otevření ESET PROTECT Cloud Web Console. Prostudujte si také Prohlídka ESET PROTECT a Seznámení s webovou konzolí ESET PROTECT Cloud.

4.Přidání ESET MSP Administrator uživatelů do ESET PROTECT Cloud Web Console v průběhu konfigurace MSP zákazníka.

5.Přidání klientských stanic do ESET PROTECT Cloud struktury.

6.Jak spravovat produkty ESET Endpoint prostřednictvím ESET PROTECT Cloud?