ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Přihlašovací obrazovka

Pro přihlášení do ESET PROTECT doporučujeme využívat účet ESET Business Account. Přímo z ESET Business Account můžete otevřít vaši ESET PROTECT instanci. Jedná se o doporučený způsob přihlášení, protože se zároveň přihlásíte do ESET Business Account i ESET PROTECT. Do ESET PROTECT se sice můžete přihlásit přímo, při použití funkcí vyžadujících aktivní přihlášení do ESET PROTECT se však můžete setkat s potížemi.

V obou případech pro přihlášení použijte přihlašovací údaje do ESET Business Account (uživatelské jméno a heslo).


note

Pokud máte potíže s přihlášením nebo potřebujete zjistit význam jednotlivých hlášení, přejděte do kapitoly Web Console – řešení problémů.

Jazyk přihlašovací obrazovky a ESET PROTECT Web Console můžete změnit v nastavení svého uživatelského profilu ESET Business Account po kliknutí na své uživatelské jméno > Předvolby > Jazyk.


note

Tato změna jazyka však nebude mít vliv na všechny prvky Web Console.  Názvy některých objektů (výchozí nástěnky, politiky, úlohy, atp.) vytvořených v průběhu inicializace vaší instance ESET PROTECT se nezmění.

Pro obnovení zapomenutého hesla použijte funkci Zapomněli jste heslo?

cloud_webconsole_change_password

Správa relace a bezpečnostní opatření

Zablokování IP adresy po neúspěšném přihlášení

Po 10 neúspěšných pokusech o přihlášení bude IP adresa dočasně zablokována. Po uplynutí 15 minut se přihlaste platnými údaji. Toto neovlivní již existující relace.