Namapovaní ESET Business Account uživatelé

Pro namapování uživatele v ESET PROTECT Cloud vytvořeného na portále ESET Business Account postupujte podle níže uvedených kroků:

1.Přihlaste se k ESET Business Account a použijte účet, prostřednictvím kterého jste vytvořili nového uživatele v ESET Business Account, nepoužívejte zatím nově vytvořený účet.

2.Otevřete si ESET PROTECT Cloud Web Console. V hlavním menu přejděte do sekce Další > Uživatelé, vyberte možnost Namapované účty a klikněte na tlačítko Přidat nový.

cloud_add_users_6

3.V části Identifikátor účtu klikněte na možnost Vybrat.

cloud_add_users_7

4.Vyberte vámi vytvořeného uživatele na portále ESET Business Account a klikněte na tlačítko OK.

cloud_add_users_8

5.Domovská skupina je automaticky detekována na základě přiřazené sady oprávnění právě přihlášeného uživatele.


example

Příklad:

Právě přihlášený uživatelů má oprávnění pro zápis nad klientské úlohou pro Instalaci aplikace a jeho domovskou skupinou je skupina s názvem "Oddělení_1". Při vytváření klientské úlohy pro instalaci aplikace se skupina "Oddělení_1" automaticky vyberte jako domovská skupina pro právě vytvářenou klientskou úlohu.

Pokud vám předvybraná domovská skupina nevyhovuje, můžete ji ručně změnit.

6.V sekci Sady oprávnění se zobrazí úroveň přístupového oprávnění, které jste uživateli přiřadili v průběhu vytváření uživatele na portále ESET Business Account. Pokud jste vybrali možnost Vlastní, je nutné uživateli v ESET PROTECT Cloud přiřadit existující sadu oprávnění (případně si nejprve vytvořte novou sadu oprávnění). Klikněte na tlačítko Dokončit.

cloud_add_users_9

7.Uživateli jste přidělili přístup k ESET PROTECT Cloud. Nově po přihlášení ke svému účtu na portále ESET PROTECT Cloud uvidí možnost pro otevření ESET Business Account.

cloud_open