ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Namapovaní ESET Business Account uživatelé

Pro namapování uživatele v ESET PROTECT Cloud vytvořeného na portále ESET Business Account postupujte podle níže uvedených kroků:

1.Přihlaste se k ESET Business Account a použijte účet, prostřednictvím kterého jste vytvořili nového uživatele v ESET Business Account, nepoužívejte zatím nově vytvořený účet.

2.Otevřete si ESET PROTECT Cloud Web Console. V hlavním menu přejděte do sekce Další > Uživatelé, vyberte možnost Namapované účty a klikněte na tlačítko Přidat nový.

cloud_add_users_6

3.V části Identifikátor účtu klikněte na možnost Vybrat.

cloud_add_users_7

4.Vyberte vámi vytvořeného uživatele na portále ESET Business Account a klikněte na tlačítko OK.

cloud_add_users_8

5.Domovská skupina je automaticky detekována na základě přiřazené sady oprávnění právě přihlášeného uživatele.


example

Příklad:

Právě přihlášený uživatel má oprávnění k zápisu u klientské úlohy Instalace aplikace. Domovská skupina uživatelského účtu je skupina s názvem "Oddělení_1". Pokud uživatel vytváří novou klientskou úlohu pro instalaci aplikace, skupina "Oddělení_1" se automaticky vybere jako domovská skupina.

Pokud vám předvybraná domovská skupina nevyhovuje, můžete ji ručně změnit.

6.V sekci Sady oprávnění se zobrazí úroveň přístupového oprávnění, které jste uživateli přiřadili v průběhu vytváření uživatele na portále ESET Business Account. Pokud jste vybrali možnost Vlastní, je nutné uživateli v ESET PROTECT Cloud přiřadit existující sadu oprávnění (případně si nejprve vytvořte novou sadu oprávnění). Klikněte na tlačítko Dokončit.

cloud_add_users_9

7.Uživateli jste přidělili přístup k ESET PROTECT Cloud. Nově po přihlášení ke svému účtu na portále ESET PROTECT Cloud uvidí možnost pro otevření ESET Business Account.

cloud_open