DUK

DUK kategorijos:

Taikomoji programa

Paskyra

Licencijos

Įrenginiai


Taikomoji programa

Pamiršau PIN kodą, skirtą ESET HOME programai.

Jei pamiršote PIN kodą, skirtą ESET HOME programai, turite pašalinti programą ir įdiegti ją dar kartą. Tačiau pašalinę programą neprarasite jokių ESET HOME duomenų.

Kas yra tiesioginiai pranešimai?

Tiesioginiai pranešimai yra pranešimai, iškylantys mobiliuosiuose įrenginiuose.

Ar ESET HOME programos ir portalas yra nemokami?

Taip, ESET HOME naudojimas yra nemokamas.


Paskyra

Nenoriu gauti specialių pasiūlymų, kaip galiu atsisakyti?

Programėlėje ESET HOME bakstelėkite meniu arba spustelėkite naudotojo vardą portale, eikite Mano paskyra nustatymus ir panaikinkite parinktį Norėčiau, kad vadovaujantis privatumo politika....

Kiekvieno reklaminio ESET el. laiško pabaigoje yra mygtukas Atšaukti prenumeratą.

Kas nutiks su įrenginiais, jei ištrinsiu ESET HOME paskyrą?

Įrenginiai atjungiami nuo ESET HOME, bet lieka suaktyvinti ir apsaugoti. Tačiau su kitais bendrinama apsauga yra išjungta.

Gavau pranešimą „Aptikome neįprastą prisijungimą prie jūsų paskyros. Peržiūrėkite visus prijungtus įrenginius“. Ką man daryti?

Kad užtikrintų patikimesnę paskyros saugą, ESET HOME aptinka prisijungimo įrenginio IP adresą. Jei šis IP adresas pasikeis, gausite minėtą pranešimą. Šis pranešimas gali reikšti, kad kažkas prisijungė prie jūsų paskyros iš kito įrenginio arba pasikeitė jūsų IP adresas. Jei turite dinaminį IP adresą arba neturite statinio IP adreso, jūsų IP adresas gali keistis kiekvieną dieną, priklausomai nuo jūsų IPT ir IPT politikos.

Mano prisijungimo istorijoje yra vietų, kuriose niekada nebuvau.

Prisijungimo vieta priklauso nuo geografinio IP adreso peržvalgos. Ši vieta nebūtinai turi atitikti įrenginio, naudojamo prisijungiant prie jūsų ESET HOME paskyros, vietą. Dabartinė vieta priklauso nuo jūsų IPT IP adreso.


Licencijos

Kur yra licencijų valdymas?

Licencijų valdymas integruotas ESET HOME portale.

Ką daryti, jei licencija buvo pereikvota arba nutekinta?

Žr. Ką daryti pereikvojus licenciją.

Mano licencijos būsena vis dar yra „Laukiama patvirtinimo“.

Bandote patvirtinti savo licenciją naudodami nuorodą jūsų el. pašte daugiau nei 1 valandą nuo šio laiško gavimo. ESET HOME paskyros dalyje Licencijos spustelėkite Rodyti visas licencijas > Atidaryti licenciją ir slinkite žemyn iki Persiųsti patvirtinimo el. laišką.

Ar ESET licencija nemokama?

Visos ESET produktų licencijos nėra nemokamos. Jei dar neapsisprendėte įsigyti ESET saugos produkto, galite naudoti bandomąją versiją.

Interneto šaltiniai gali suteikti jums „nemokamą“ ESET licencijos raktą, tačiau atminkite:

Paspaudus skelbimą „Nemokama ESET licencija“, gali kilti pavojus kompiuteriui ar įrenginiui ir jį gali užkrėsti kenkėjiškos programos. Kenkėjiškos programos gali būti paslėptos neoficialiuose YouTube vaizdo įrašuose, svetainėse, kuriose rodomi skelbimai, kaip užsidirbti pinigų naršant po svetaines ir pan. Paprastai tai yra spąstai.

ESET gali išjungti ir išjungia piratines licencijas.

Piratinės licencijos rakto naudojimas neatitinka galutinio naudotojo licencijos sutarties, su kuria turite sutikti, kad įdiegtumėte ESET produktą.

Pirkite ESET licencijas tik oficialiais kanalais, pvz., www.eset.com, iš ESET platintojų ar pardavėjų (nepirkite licencijų iš neoficialių trečiųjų šalių svetainių, pvz., eBay ar bendrųjų licencijų iš trečiosios šalies).

ESET produktą galima atsisiųsti nemokamai, bet aktyvinant per diegimą reikia galiojančio ESET licencijos rakto (galite atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, bet nesuaktyvinus licencija neveikia).

Nesidalykite savo licencija internete ar socialiniuose tinkluose (ji gali labai išplisti).

Kaip naudojama mano licencija?

Žr. Licencijos naudojimas.

Kur galiu tvarkyti automatinio atnaujinimo nustatymus?

Žr. Automatinis licencijos pratęsimas.

DUK apie papildomą licencijavimą

DUK apie ESET namų produktų licencijavimą rasite ESET žinių bazės straipsnyje.


Įrenginiai

Kur galiu sužinoti, kiek įrenginių aktyvinta su konkrečia licencija, jei turiu daugiau licencijų?

Dalyje „Licencijos“ spustelėkite Rodyti visas licencijas > Atidaryti licenciją. Skyriuje Įrenginiai rasite visus apsaugotus įrenginius, kuriems naudojama jūsų licencija. Čia matysite tik su ESET HOME paskyra susietus įrenginius.

Skiltyje „Įrenginiai“ nematau savo įrenginio, bet jis yra visiškai apsaugotas.

Jūsų įrenginys tikriausiai aktyvintas naudojant kitą licenciją, kuri neįtraukta į dalį „Licencijos“. Įtraukus licenciją į ESET HOME, bus išsiųsta patvirtinimo nuoroda licencijos savininkui. Valdymo leidimą jums gali suteikti tik savininkas.

Kaip atjungti įrenginį, bet neišjungti apsaugos?

Norėdami atjungti įrenginį nuo licencijos, galite tai padaryti tiesiogiai ESET produkte. Jei nesate ESET HOME paskyros savininkas, paprašykite savininko atjungti įrenginį.

Kaip prijungti įrenginį prie ESET HOME paskyros?

Žr. Įrenginio prijungimas prie ESET HOME paskyros.