ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

DUK

DUK kategorijos:

Taikomoji programa

Paskyra

Prenumeratos

Įrenginiai


Taikomoji programa

Pamiršau PIN kodą, skirtą ESET HOME programai.

Jei pamiršote PIN kodą, skirtą ESET HOME programai, turite pašalinti programą ir įdiegti ją dar kartą. Tačiau pašalinę programą neprarasite jokių ESET HOME duomenų.

Kas yra tiesioginiai pranešimai?

Tiesioginiai pranešimai yra pranešimai, iškylantys mobiliuosiuose įrenginiuose.

Ar ESET HOME programos ir portalas yra nemokami?

Taip, ESET HOME naudojimas yra nemokamas.


Paskyra

Pamiršau savo ESET HOME prisijungimo duomenis. Ką turėčiau daryti?

Jei pamiršote savo ESET HOME prisijungimo duomenis, perskaitykite nurodymus, pateiktus skyriuje Pamiršau savo ESET HOME slaptažodį.

Ką daryti, jei mano slaptažodis buvo nutekintas?

Kai jūsų slaptažodis pasirodo vienoje iš duomenų bazių dėl įvairių interneto pažeidimų, vadovaukitės nurodymais, pateiktais skyriuje Nutekintas slaptažodis.

Nenoriu gauti specialių pasiūlymų, kaip galiu atsisakyti?

Programėlėje ESET HOME bakstelėkite meniu arba spustelėkite naudotojo vardą portale, eikite Mano paskyra nustatymus ir panaikinkite parinktį Norėčiau, kad vadovaujantis privatumo politika....

Kiekvieno reklaminio ESET el. laiško pabaigoje yra mygtukas Atšaukti prenumeratą.

Kas nutiks su įrenginiais, jei ištrinsiu ESET HOME paskyrą?

Įrenginiai atsiejami nuo ESET HOME, bet lieka įjungti ir apsaugoti. Bendra apsauga su kitais įrenginiais yra išjungiama.

Gavau pranešimą „Aptikome neįprastą prisijungimą prie jūsų paskyros. Peržiūrėkite visus prijungtus įrenginius“. Ką man daryti?

Kad užtikrintų patikimesnę paskyros saugą, ESET HOME aptinka prisijungimo įrenginio IP adresą. Jei šis IP adresas pasikeis, gausite minėtą pranešimą. Šis pranešimas gali reikšti, kad kažkas prisijungė prie jūsų paskyros iš kito įrenginio arba pasikeitė jūsų IP adresas. Jei turite dinaminį IP adresą arba neturite statinio IP adreso, jūsų IP adresas gali keistis kiekvieną dieną, priklausomai nuo jūsų IPT ir IPT politikos.

Mano prisijungimo istorijoje yra vietų, kuriose niekada nebuvau.

Prisijungimo vieta priklauso nuo geografinio IP adreso peržvalgos. Ši vieta nebūtinai turi atitikti įrenginio, naudojamo prisijungiant prie jūsų ESET HOME paskyros, vietą. Dabartinė vieta priklauso nuo jūsų IPT IP adreso.

Kodėl savo „ESET HOME“ paskyroje nematau tėvų kontrolės ir tapatybės apsaugos saugos funkcijų?

Tapatybės apsauga ir tėvų kontrolė nėra ESET Small Business Security prenumeratos pakopos dalis. Norėdami aktyvinti Identity Protection (šiuo metu pasiekiama tik JAV klientams) ir tėvų kontrolę, įsigykite tinkamą prenumeratą ir susiekite ją su savo „ESET HOME“ paskyra.


Prenumeratos

Kaip atnaujinti arba į prenumeratą pridėti papildomų įrenginių?

Galite bet kada atnaujinti, padidinti arba naujovinti prenumeratą vadovaudamiesi nurodymais, pateiktais temoje Prenumeratos automatinis pratęsimas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti ESET prenumeratų automatinio pratęsimo nustatymus arba kaip atnaujinti kredito kortelės informaciją, skaitykite žinių bazės straipsnį.

Kur yra Prenumeratų valdymas?

Prenumeratų valdymas integruojamas į „ESET HOME“ portalą / programą.

Ką daryti, jei prenumerata yra pereikvota arba nutekinta?

Sužinokite, ką daryti, jei jūsų prenumerata pereikvota / nutekinta.

Mano prenumeratos būsena vis dar „Laukianti patvirtinimo.“

Bandote patvirtinti savo prenumeratą naudodami el. pašto adrese esančią nuorodą praėjus daugiau nei 1 valandai po laiško gavimo. ESET HOME paskyros skiltyje Prenumeratos spustelėkite Rodyti visas prenumeratas > Atidaryti prenumeratą ir slinkite žemyn iki Siųsti patvirtinimo el. laišką iš naujo.

Ką daryti, jei mano prenumerata sulaikyta?

ESET produktai, aktyvinti naudojant sulaikytą prenumeratą, nebegauna atnaujinimų. Rekomenduojame patikrinti mokėjimo informaciją arba susisiekti su prenumeratos platintoju, kad išspręstumėte šią problemą. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite šiame žinių bazės straipsnyje.

Ar ESET prenumerata nemokama?

Pilnos ESET produktų prenumeratos yra mokamos. Jei svarstote, ar pirkti ESET saugos produktą, galite naudoti bandomąją versiją, kuri yra beveik kaip pilna prenumerata, tačiau tam tikrą laikotarpį nemokama.

Interneto šaltiniai gali siūlyti „nemokamą“ ESET aktyvinimo raktą, tačiau atminkite:

Jei spustelėsite ant skelbimo „Nemokama ESET prenumerata“, galite pažeisti savo kompiuterį ar įrenginį ir jis gali būti užkrėstas kenkėjiška programinė įranga. Kenkėjiškos programinės įrangos gali būti paslėptos neoficialiuose YouTube vaizdo įrašuose, svetainėse, kuriose rodomi skelbimai, siekiant užsidirbti pinigų iš jūsų apsilankymų ir pan. Paprastai tokie skelbimai yra spąstai.

ESET gali išjungti ir išjungia piratines prenumeratas.

Piratinis aktyvinimo raktas neatitinka galutinės naudotojo licencijos sutarties, su kuria turite sutikti, norėdami įdiegti ESET produktą.

ESET prenumeratas turite įsigyti tik oficialiuose kanaluose, pvz., www.eset.com, iš ESET platintojų ar pardavėjų (nepirkite prenumeratų iš neoficialių trečiųjų šalių svetainių, pvz., eBay arba bendrų prenumeratų iš trečiųjų šalių).

ESET produktą galite atsisiųsti nemokamai. Vis dėlto, norint aktyvinti diegimo metu, reikia galiojančio ESET aktyvinimo rakto (programą galite atsisiųsti ir įdiegti, bet neaktyvinta ji neveiks).

Nesidalykite savo prenumerata internete ar socialiniuose tinkluose (prenumerata gali išplisti).

Kaip naudojama mano prenumerata?

Žr. Prenumeratos naudojimas.

DUK apie papildomą licencijavimą

Peržiūrėkite ESET žinių bazės straipsnį, kuriame pateikiami su namų produktų licencijavimu susiję DUK.


Įrenginiai

Ar galiu matyti aktyvintų ir pasiekiamų įrenginių / serverio įrenginių skaičių, kad žinočiau, kiek įrenginių vis dar galiu apsaugoti naudodamas nurodytą prenumeratą?

Informacija apie tam tikrą skaičių aktyvintų įrenginių / serverio įrenginių pagal nurodytą prenumeratą rodoma išsamioje prenumeratos informacijoje.

Kaip po pirkimo atsisiųsti / įdiegti ESET?

ESET galite įdiegti vadovaudamiesi toliau pateiktais nurodymais:

1.Pašalinkite bet kurį anksčiau įdiegtą ESET produktą.

2.Prisijunkite prie savo ESET HOME paskyros arba ją susikurkite.

3.Pradėkite savo įrenginyje diegti ESET.

Perskaitykite mūsų žinių bazės straipsnį, kuriame rasite vaizdinių instrukcijų, susijusių su „Windows“ produktų diegimu ir aktyvinimu.

Kur galiu pamatyti, kiek įrenginių aktyvinta naudojant konkrečią prenumeratą, jei turiu daugiau nei vieną prenumeratą?

Skiltyje Prenumeratos spustelėkite Rodyti visas prenumeratas > Atidaryti prenumeratą. Visus įrenginius, apsaugotus prenumerata, rasite skiltyje Įrenginiai. Čia matysite tik su ESET HOME paskyra susietus įrenginius.

Skiltyje „Įrenginiai“ nematau savo įrenginio, bet jis yra visiškai apsaugotas.

Jūsų įrenginys tikriausiai aktyvintas naudojant kitą prenumeratą, kuri nėra įtraukta į skiltį Prenumeratos. Įtraukus prenumeratą į ESET HOME, prenumeratos savininkui išsiunčiama patvirtinimo nuoroda. Po to savininkas turi suteikti jums valdymo leidimą.

Kaip atjungti įrenginį, bet neišjungti apsaugos?

Galite atsieti įrenginį nuo ESET produkto prenumeratos. Jei nesate ESET HOME paskyros savininkas, paprašykite savininko atsieti jūsų įrenginį arba pašalinti ESET produktą iš jūsų įrenginio.

Kaip prijungti įrenginį prie ESET HOME paskyros?

Žr. Įrenginio prijungimas prie ESET HOME paskyros.