Naujos ESET HOME paskyros kūrimas

Galite sukurti naują ESET HOME paskyrą svetainėje home.eset.com, ESET HOME programoje, pagrindiniame ESET „Windows“ namų produktų programos lange aktyvinimo metu, ESET Parental Control programoje arba ESET Mobile Security.

Kad „Windows“ ir „Android“ skirti ESET namų produktai su ESET Anti-Theft, „Android“ skirta ESET Parental Control ir ESET Password Manager tinkamai veiktų, turite sukurti ESET HOME paskyrą. ESET HOME paskyrą galite sukurti prisijungę su „Google“ paskyra arba „Apple ID“. Tokiu būdu sukūrę paskyrą būsite paraginti sukurti atskirą ESET HOME slaptažodį, jei norite naudoti ESET Anti-Theft, „Parental Control“ arba atsieti savo „Google“ paskyrą arba „Apple ID“ nuo ESET HOME paskyros.

PAGE_REGISTER

Sukurkite paskyrą naudodami el. paštą:

1.Apsilankykite ESET HOME portale.

2.Atitinkamuose laukuose įveskite galiojantį el. pašto adresą, slaptažodį ir šalį. Registruojantis šiuos laukus būtina užpildyti.

 

important

Slaptažodį turi sudaryti mažiausiai dešimt simbolių ir jame turi būti mažoji raidė, didžioji (DIDŽIOJI) raidė ir bent vienas skaičius.

3.Atlikę anksčiau nurodytus veiksmus, spustelėkite Kurti paskyrą.

4.Patvirtinimo el. laiškas bus išsiųstas jūsų el. pašto adresu. Spustelėkite el. laiške esančią nuorodą, kad patvirtintumėte savo registraciją. Būsite automatiškai prijungti prie savo paskyros.

Sukūrę ESET HOME paskyrą taip pat galite naudotis visomis ESET internetinėmis paslaugomis, įskaitant ESET Anti-Theft. Jei reikia pagalbos, žr. skiltį Kaip pridėti naują įrenginį ir aktyvinti ESET Anti-Theft. Norėdami nustatyti savo ESET HOME paskyrą ir ESET Anti-Theft funkciją savo produkte, peržiūrėkite žinių bazės straipsnį apie ESET Anti-Theft (pasiekiamas ne visomis kalbomis).

arrow_down_homeNaujos ESET HOME paskyros kūrimas naudojant ESET HOME programą