ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

Darbo pradžia

Sukūrę ESET HOME paskyrą, galite gauti apžvalgą ir valdyti savo prenumeratas bei susietų įrenginių apsaugą. ESET HOME taip pat suteikia keletą funkcijų, pvz., ESET Parental Control, kuri apsaugo jūsų vaikus nuo grėsmių išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose; ESET Password Manager, kuri apsaugo ir saugo jūsų slaptažodžius ir asmens duomenis; ir ESET Anti-Theft, kuri padeda rasti nešiojamąjį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, jei kada nors jį pamestumėte ar jis būtų pavogtas. ESET Home Security Ultimate naudotojai taip pat turi galimybę naudoti VPN ir Tapatybės apsaugos funkcijas. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite apie ESET HOME funkcijas.

Sukūrę ESET HOME paskyrą, pridėkite prenumeratą ir apsaugokite savo įrenginius. ESET HOME pagrindiniame ekrane spustelėkite Pradėti ir tęskite pagal toliau pateiktas nuostatas:

Prenumeratos pridėjimas ir atsisiuntimų apsauga

1.Pasirinkite Pridėti prenumeratą ir atsisiuntimų apsaugą ir spustelėkite Tęsti.

2.Įveskite aktyvinimo raktą ir spustelėkite Pridėti prenumeratą. Jei dar neturite prenumeratos, grįžkite atgal ir pasirinkite Įsigyti prenumeratą arba gaukite nemokamą bandomąją versiją spustelėdami Išbandykite apsaugą nemokamai.


note

Pastaba

Norėdami valdyti savo prenumeratas, žr. Prenumeratos ir prenumeratų valdymas.

3.Dabar, kai jūsų prenumerata aktyvi, galite:

a)Pridėti kitą prenumeratą atlikdami 2 veiksme aprašytą procesą.

b)Apsaugoti įrenginį – atsisiųskite ESET produktą tiesiai iš ESET HOME paskyros ir susiekite įrenginį su ESET HOME paskyra, kad peržiūrėtumėte ir tvarkytumėte visas funkcijas. Vadovaudamiesi toliau pateiktais nurodymais, galite apsaugoti dabartinį / kitą įrenginį arba bendrinti apsaugą su šeimos nariais:


important

Svarbu

Su ESET HOME paskyra galite susieti tik „Android“ ir „Windows“ įrenginius.

Apsaugoti šį įrenginį – Atsisiųskite ESET produkto diegimo programą į įrenginį, kuriuo šiuo metu naudojatės, ir aktyvinkite ESET produktą.

4.Norėdami atsisiųsti diegimo įrankį į dabartinį įrenginį, spustelėkite Apsaugoti šį įrenginį ir pasirinkite Tęsti. Jei neturite laisvų prenumeratos vietų, pašalinkite kai kuriuos įrenginius, įsigykite naują prenumeratą arba išplėskite esamą prenumeratą.


important

Svarbu

Kai prenumerata nustos galioti, spustelėkite Atnaujinti arba pridėkite naują prenumeratą spustelėdami Jau turite atnaujintą arba naują prenumeratą?

5.Pasirinkite prenumeratą, jei turite daugiau nei vieną tinkamą prenumeratą, ir spustelėkite Tęsti. Jei apsaugosite „Android“ įrenginį, būsite nukreipti į „Google Play“ parduotuvę, kad atsisiųstumėte naujausią ESET Mobile Security programos versiją, arba tiesiogiai į ESET Mobile Security, jei jau esate ją atsisiuntę. Po ESET Mobile Security aktyvinimo įrenginys bus automatiškai susietas su ESET HOME paskyra.


note

Pastaba

„Android“ įrenginiui taip pat yra nemokama ESET Mobile Security versija.

6.Spustelėkite Atsisiųsti apsaugą.

7.Spustelėkite Supratau.

8.Atidarykite atsisiųstą diegimo programą ir aktyvinkite ESET produktą.

Apsaugoti kitą įrenginį

arrow_down_homeGauti apsaugą el. paštu– Nusiųskite ESET produkto diegimo programą, kad aktyvintumėte apsaugą kituose savo įrenginiuose.
arrow_down_homeESET prenumeratos bendrinimas– dalinkitės prenumerata su šeimos nariu ar draugu. Galima bendrinti tik įrenginius su „Windows“ OS ir „macOS“.

Įsigyti prenumeratą

Pasirinkę Pirkti prenumeratą, spustelėkite Tęsti ir būsite nukreipti į „ESET eStore“, kur galėsite įsigyti prenumeratą. Tada prisijunkite prie savo ESET HOME paskyros, kad apsaugotumėte savo įrenginį.

Išbandykite apsaugą nemokamai

1.Pasirinkite Išbandyti apsaugą nemokamai ir spustelėkite Tęsti.

2.Pasirinkite įrenginio, kurį norite apsaugoti, operacinę sistemą ir spustelėkite Tęsti.

3.Spustelėkite:

a)Atsisiųsti apsaugą – diegimo programa bus atsisiųsta siekiant apsaugoti dabartinį įrenginį.

b)Siųsti el. laišką – apsauga bus išsiųsta įvestu el. pašto adresu.