ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

ESET HOME įvadas

ESET HOME sujungia kelias funkcijas, kad galėtumėte naršyti ir kuo geriau išnaudoti namams skirtus ESET produktus.

ESET HOME suteikia šias funkcijas ir programas:

Devices64x64icon Įrenginių valdymas

Įrenginių valdymas leidžia pasiekti informaciją apie įrenginius, kuriuose įdiegti ESET produktai ir kurie yra susieti su jūsų ESET HOME paskyra, arba kompiuterius, aktyvintus naudojant jūsų paskyros valdomas prenumeratas, čia taip pat galima išaktyvinti ESET produktą įrenginyje.

Įrenginių valdymas – žinynas internete


Licences64x64icon Prenumeratos valdymas

Prenumeratos valdymas leidžia matyti esminę informaciją apie kiekvieną prenumeratą, prenumeratos būseną, prenumeratos galiojimo pabaigos datą, aktyvintų įrenginių skaičių ir, jei taikoma, įspėjimus apie prenumeratos pereikvojimą arba nebegaliojančią prenumeratą. Taip pat galite dalintis prenumerata su kitais vartotojais.

Prenumeratų valdymas – žinynas internete


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft yra speciali funkcija, prieinama namams skirtų ESET saugos produktų naudotojams. ESET Anti-Theft naudojamos tokios technologijos kaip geografinė IP adresų paieška, vaizdo fiksavimas saityno kamera, naudotojo paskyros apsauga ir įrenginio stebėjimas, kurios gali padėti jums ir teisėsaugos organizacijoms surasti jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, jei jį pamestumėte arba jį pavogtų. ESET Anti-Theft susieja ESET produktus su ESET HOME portalu ir suteikia galimybę bet kurio įrenginio saityno naršyklėje patikrinti, kokie veiksmai atliekami jūsų kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu, todėl jį lengviau susekti.

ESET Anti-Theft negali būti naudojama kaip atskira programa, bet kaip funkcija šiuose produktuose:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

ESET Anti-Theft – Žinynas internete


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

ESET Parental Control saityno paslauga veikia kaip programos ESET Parental Control priedas ir apsaugo vaikus nuo grėsmių išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Programa yra atskira „Android“ programa, visiškai integruota su ESET HOME, kad tėvai galėtų stebėti ir reguliuoti savo vaiko veiklą internete ne tik naudodamiesi programa ESET Parental Control, bet ir iš bet kurios saityno naršyklės, prisijungę prie savo ESET HOME paskyros.

ESET Parental Control – Žinynas internete


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager yra dalis ESET Small Business Security, ESET Security Ultimate ir ESET Smart Security Premium prenumeratos. Ši funkcija apsaugo ir saugo jūsų slaptažodžius bei asmens duomenis ir įtraukia internetinių formų pildymo funkciją, kuri taupo laiką automatiškai ir tiksliai užpildydama žiniatinklio formas.

ESET Password Manager pasiekiama kaip „iOS“ ir „Android“ sistemų programa ir kaip naršyklės plėtinys.

ESET Password Manager – Žinynas internetenote

Norėdami pasiekti ESET HOME portalo funkcijas, turite sukurti ESET HOME paskyrą.

icon_vpn_1ESET VPN

ESET VPN (virtualaus privataus tinklo) funkcija yra ESET Small Business Security ir ESET HOME Security Ultimate paketo dalis. VPN leidžia naudotojams užmegzti privataus tinklo ryšį naudojant viešuosius ir privačiuosius tinklus.

ESET VPN – žinynas internete