ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

ESET HOME funkcijos

ESET HOME sujungia kelias funkcijas, kad galėtumėte naršyti ir kuo geriau išnaudoti namams skirtus ESET produktus.

ESET HOME suteikia šias funkcijas ir programas:

Devices64x64icon Įrenginių valdymas

Įrenginių valdymas leidžia pasiekti informaciją apie įrenginius, kuriuose įdiegti ESET produktai ir kurie susieti su ESET HOME paskyra, arba kompiuterius, kurie buvo suaktyvinti naudojant paskyroje valdomas licencijas. Jis taip pat leidžia išjungti ESET produktą įrenginyje.

Įrenginių valdymas – Internetinis žinynas


Licences64x64icon Licencijų valdymas

Licencijų valdymo dalyje galite matyti esminę informaciją apie kiekvieną licenciją, licencijos būseną, licencijos galiojimo pabaigos datą, suaktyvintų įrenginių skaičių ir, jei taikoma, įspėjimus apie licencijos pereikvojimą arba nebegaliojančią licenciją. Taip pat galite bendrinti licenciją su kitais naudotojais.

Licencijų valdymas - Internetinis žinynas


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft yra speciali funkcija, prieinama namams skirtų ESET saugos produktų naudotojams. ESET Anti-Theft naudojamos tokios technologijos kaip geografinė IP adresų paieška, vaizdo fiksavimas saityno kamera, naudotojo paskyros apsauga ir įrenginio stebėjimas, kurios gali padėti jums ir teisėsaugos organizacijoms surasti jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, jei jį pamestumėte arba jį pavogtų. ESET Anti-Theft susieja ESET produktus su ESET HOME portalu ir suteikia galimybę bet kurio įrenginio saityno naršyklėje patikrinti, kokie veiksmai atliekami jūsų kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu, todėl jį lengviau susekti.

ESET Anti-Theft negali būti naudojama kaip atskira programa, bet kaip funkcija šiuose produktuose:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

ESET Anti-Theft – Internetinis žinynas


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

ESET Parental Control saityno paslauga veikia kaip programos ESET Parental Control priedas ir apsaugo vaikus nuo grėsmių išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Programa yra atskira „Android“ programa, visiškai integruota su ESET HOME, kad tėvai galėtų stebėti ir reguliuoti savo vaiko veiklą internete ne tik naudodamiesi programa ESET Parental Control, bet ir iš bet kurios saityno naršyklės, prisijungę prie savo ESET HOME paskyros.

ESET Parental Control – Internetinis žinynas


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager yra ESET Smart Security Premium paketo dalis. Ši funkcija apsaugo ir saugo jūsų slaptažodžius ir asmens duomenis ir į ją įtraukta formos užbaigimo funkcija, kuri taupo jūsų laiką automatiškai ir tiksliai užpildydama saityno formas. Taip pat galite pridėti slaptažodžių saugyklą prie savo el. pašto arba šeimos ir draugo el. pašto. ESET Password Manager tvarko visas pridėtas slaptažodžių saugyklas.

ESET Password Manager pasiekiama kaip „iOS“ ir „Android“ sistemų programa ir kaip naršyklės plėtinys.

ESET Password Manager – Internetinis žinynasnote

Norėdami pasiekti ESET HOME portalo funkcijas, turite sukurti ESET HOME paskyrą.