ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

ESET Anti-Theft

Kasdien iš namų vykstant į darbą ar kitose viešose vietose nuolatos kyla pavojus, kad savo asmeninius įrenginius pamesite arba juos pavogs. Jei savo įrenginį kada nors pamesite arba jį pavogs, ESET Anti-Theft suteikia galimybę stebėti su įrenginiu atliekamus veiksmus ir nustatyti jūsų pamesto įrenginio vietą pagal IP adresą – tai padės įrenginį atgauti ir apsaugoti asmeninius duomenis.

ESET Anti-Theft yra funkcija ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security ir ESET Mobile Security, kuri padidina naudotojo lygio saugą pametus įrenginį arba jį pavogus.

Tokios modernios ESET Anti-Theft technologijos, kaip geografinė IP adresų paieška, vaizdo fiksavimas saityno kamera, vartotojo paskyros apsauga ir įrenginio stebėjimas, gali padėti jums ir teisėsaugos organizacijoms surasti jūsų kompiuterį ar įrenginį, jei jį pamestumėte ar pavogtų. ESET Anti-Theft suteikia galimybę patikrinti, kokie veiksmai atliekami jūsų kompiuteriu ar įrenginiu, todėl jį lengviau susekti.


note

„Anti-Theft“ ir skambučių filtro funkcijos neveikia planšetiniuose kompiuteriuose, kuriuose nepalaikomos skambučių, pranešimų ar mobiliųjų duomenų funkcijos.