ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

Būsena

Jei apie įrenginį norite pranešti kaip apie pavogtą ar pamestą, pasirinkite įrenginį ir spustelėkite Mano įrenginys pamestas.

ANTITHEFT_WEB

Bus atliekami šie veiksmai:

El. paštu gausite pranešimą, kad jūsų įrenginio būsena pakeista į „Pamestas“.

Kai pamestas kompiuteris ar įrenginys prisijungs prie interneto, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium arba ESET Mobile Security reguliariai įrašinės informaciją. Šiuos duomenis galima peržiūrėti skirtuke Veikla.

Per keletą minučių nuo prisijungimo prie interneto pamestas įrenginys bus automatiškai paleistas iš naujo.

Jei yra sukurta Fiktyvi „Windows“ paskyra, įrenginyje ši paskyra bus naudojama kaip numatytoji ir bus automatiškai prisijungiama prie jos. Taip žmonės negalės prisijungti prie kitų vartotojų paskyrų ir pasiekti vartotojo duomenų.


note

Spustelėkite Vykdyti patikrą, kad imituotumėte duomenų rinkimo veiksmus, kuriuos atlieka ESET Anti-Theft, kai įrenginys pažymimas kaip pamestas.

Svarbios rekomendacijos

Griežtai rekomenduojame atlikti toliau pateikiamus veiksmus, kad sumažintumėte galimą žalą, kurią gali sukelti nusikaltėliai:

Niekam neatskleiskite išsamių savo ESET HOME paskyros prisijungimo duomenų – neatskleiskite naudotojo vardo ir slaptažodžio, kuriuos naudojate jungdamiesi prie ESET Anti-Theft saityno sąsajos. Rekomenduojame nesaugoti prisijungimo naudotojo duomenų savo žiniatinklio naršyklėje.

Pakeiskite savo el. pašto paskyros slaptažodį – ypač jei naudojate tokias el. pašto programas kaip „Outlook Express“, „Mozilla Thunderbird“ arba jei saityno pašto slaptažodžius saugote įrašę saityno naršyklėje (pvz., savo „Gmail“ paskyros slaptažodį).

Pakeiskite interneto bankininkystės slaptažodį ir patikrinkite banko sąskaitas, ar jose neatlikta jokių įtartinų operacijų.

Pakeiskite visų socialinių tinklų slaptažodžius – tai ypač skiriama tokiems socialiniams tinklams kaip „Facebook“ ar „Twitter“.

Spustelėkite Atgavau savo įrenginį, kad įrenginio būseną vėl nustatytumėte kaip įprastą. Įrenginys bus paleistas iš naujo, o jūsų įprastinė vartotojo paskyra bus vėl suaktyvinta.


note

Numatytasis stebėjimo laikotarpis yra 14 dienų. Likus 5 d. iki pasibaigiant galiojimui, iš ESET gausite el. laišką, kuriame būsite paraginti peržiūrėti savo įrenginio būseną.