Veikla

Šiame skyriuje galite peržiūrėti arba atsisiųsti:

Geografinę įrenginio IP vietą

Saityno vaizdo kameros nuotraukos iš jūsų įrenginio

Darbalaukio ekrano kopijas


important

Svarbu

Atminkite, kad, jei įrenginys negali prisijungti prie interneto, neįmanoma gauti jokių duomenų. Skirtuke Parametrai rekomenduojame įjungti pranešimus.

Patikrinkite, ar „Anti-Theft“ veikia jūsų įrenginyje

Galite vykdyti patikrą, kad pamatytumėte, kas šiuo metu atliekama jūsų įrenginyje:

1.Spustelėkite Vykdyti tikrinimą, kad būtų patikrintas ESET Anti-Theft funkcionalumas jūsų įrenginyje.

2.Po kelių minučių būsite paraginti patvirtinti ekrano nuotraukų ir vietos žurnalo kūrimą ESET Mobile Security, ESET Internet Security arba ESET Smart Security Premium.

3.ESET Anti-Theft atliks patikrą ir surinks pirmiau minėtus duomenis. Be to, el. paštu gausite pranešimą apie surinktas nuotraukas ir ekrano kopijas.

4.Surinkę duomenis spustelėkite Atsisiuntimo veikla, kad atsisiųstumėte archyvą, kuriame yra visos nuotraukos, ekrano kopijos ir vietos informacija apie jūsų įrenginį.

Duomenys pateikiami ESET Anti-Theft, naudojant ESET HOME

Čia galite peržiūrėti ekrano kopijas ir saityno kameros nuotraukas iš jūsų įrenginio. Prie kiekvienos nuotraukos nurodoma kūrimo data, laikas ir piktogramos, leidžiančios nuotrauką pažymėti kaip svarbią arba ją pašalinti.

Mūsų renkama informacija ir jos naudojimas

Visa iš jūsų įrenginio surinkta informacija yra saugiai laikoma ESET serveriuose.

ESET informaciją renka siekdama kurti ir pritaikyti paslaugas bei teikti pagalbą klientui. ESET imsis visų reikiamų priemonių siekdama apsaugoti ir sumažinti riziką dėl neįgaliotos prieigos prie jūsų asmeninės informacijos, netinkamo jos panaudojimo ar netikslumų. Jei norite skaityti daugiau, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame, peržiūrėkite mūsų Privatumo politiką.