Parametrai

Šiame skyriuje galite:

Pakeisti įrenginio pavadinimą

Priskirti piktogramą įrenginiui, kad būtų lengviau jį atpažinti

Pakeisti pamesto įrenginio nuskaitymo intervalą

Pasirinkti aktyvius informacinius pranešimus

Fiktyvios paskyros būsena – pagal numatytuosius nustatymus fiktyvi paskyra nesukuriama. Spustelėkite Kurti ir įveskite atitinkamą Fiktyvios „Windows“ paskyros pavadinimą. Ši parinktis galima tik „Windows“ įrenginiuose.

Nuskaitymo intervalas – kai būsena yra įtartina, ESET Anti-Theft padaro darbalaukio kopiją arba nufotografuoja internetine kamera ir periodiškai įrašo geografinius duomenis.

Pranešimas, kad įrenginys pradėjo siųsti stebėjimo duomenis – gausite pranešimą el. paštu, kai skirtuke Veikla pirmą kartą atsiras duomenų. Vėliau pranešimai el. paštu nesiunčiami, nebent būseną „Pamestas“ iš naujo nustatysite kaip „Įprastinė“ arba atvirkščiai.

Pranešimas apie įtartiną būseną – gaunate pranešimą el. paštu, kai įrenginio būsena pasikeičia į „Įtartina“.

Pranešimas apie būsenos „Pamestas“ galiojimo pabaigą – penkias dienas prieš galiojimo termino pabaigą el. paštu būsite paraginti pratęsti stebėjimo laikotarpį (tik kai būsena yra „Pamestas“).

Paskutinė žinoma vieta – ESET Anti-Theft įrašo įrenginio vietą, kai akumuliatorius beveik išsikrauna. Ši parinktis pasiekiama tik „Android“ įrenginiuose.

Saugos slaptažodis – ši parinktis galima tik „Android“ įrenginiams su senesnėmis ESET Mobile Security versijomis. Galite pakeisti įrenginio saugos slaptažodį ESET Anti-Theft portale.

Atrakinti įrenginį – daugiau informacijos ieškokite ESET Mobile Security internetiniame vartotojo vadove.

Išjungti ESET Anti-Theft – jei išjungsite ESET Anti-Theft, įrenginio nesaugos ESET Anti-Theft ir jis nebebus stebimas. Jei įrenginį jau radote ir norite jį kontroliuoti, pasirinkite Nepamestas. Ši parinktis galima tik „Android“ įrenginiuose.

Pašalinti įrenginį – atlikus šį veiksmą panaikinami visi su įrenginiu susiję duomenys. Visi pakeitimai, kuriuos atlikote kliento sistemoje, pritaikomi po pasirodymo internete.