Instrukcijos

Šiame skyriuje aptariami dažnai užduodami klausimai ir bendrosios problemos. Spustelėkite temą, kad peržiūrėtumėte problemos sprendimo nurodymus:

Kaip pridėti naują įrenginį

Ką daryti įvykus vagystei

Nėra duomenų apie vietą

Jeigu čia nerandate savo problemos sprendimo ar atsakymo į klausimą, apsilankykite reguliariai atnaujinamoje interneto žinių bazėje.

Prireikus dėl kilusių klausimų ar problemų galite susisiekti su ESET žinynas ir palaikymas, naudodami kreipimosi formą, kurią rasite savo ESET produkto skydelyje Žinynas ir palaikymas.

Jei iš „Android“ įrenginio norite išsiųsti palaikymo užklausą, bakstelėkite meniu piktogramą ANTITHEFT_ANDROID_BUTTON_MENU, esančią ESET Mobile Security pagrindiniame ekrane (arba paspauskite meniu mygtuką ant įrenginio), tada bakstelėkite Pagalba klientui > Pagalba klientui. Užpildykite visus privalomus laukus. ESET Mobile Security įdiegta moderni registravimo sistema, kuri padeda nustatyti galimas technines problemas. Jei ESET norite pateikti išsamų programos žurnalą, būtinai pasirinkite Programos žurnalas (numatytasis parametras). Jei savo užklausą norite išsiųsti, bakstelėkite Pateikti. ESET pagalbos klientui tarnybos specialistas su jumis susisieks el. pašto adresu, kurį nurodėte.