Pridėti naują įrenginį prie ESET Anti-Theft

Vykdykite toliau pateikiamus nurodymus ir apsaugokite įrenginį bei duomenis nuo vagystės. Nurodykite, kokį įrenginį norite pridėti – „Windows“ ar „Android“:

Pridėti naują „Windows“ įrenginį

Pridėti naują „Android“ įrenginį


important

Negalite pridėti naujo įrenginio tiesiai iš ESET HOME žiniatinklio portalo. Galite pridėti įrenginį arba keletą įrenginių, priskirtų jūsų ESET HOME paskyrai tiesiai iš ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium arba ESET Mobile Security.


Pridėti naują „Windows“ įrenginį


note

ESET Anti-Theft nėra pritaikyta naudoti su „Microsoft Windows Home Server“.

Po savo ESET produkto įdiegimo ir aktyvinimo, jums bus pasiūloma nustatyti papildomas ESET saugumo priemones. Norėdami aktyvinti ESET Anti-Theft, spustelėkite Įjungti šalia Anti-Theft parinkties ir pereikite prie 3 veiksmo.

Peržiūrėkite iliustruotas instrukcijas (rekomenduojama).

1.Norėdami atidaryti ESET produktą, užduočių juostoje dukart spustelėkite ESET piktogramą.

2.Pagrindiniame programos lange spustelėkite Nustatymas > Saugumo priemonės, tada spustelėkite slankiklio juostą šalia ESET Anti-Theft.

ANTITHEFT_PAGE_HOME

3.Norėdami prisijungti prie savo „ESET HOME“ paskyros, naudokite prisijungimo prie socialinio tinklo duomenis, nuskaitykite QR kodą arba įveskite savo „ESET HOME“ naudotojo duomenis (el. pašto adresą ir slaptažodį) ir spustelėkite Prisijungti. Jei neturite „ESET HOME“ paskyros, spustelėkite Sukurti paskyrą.

ANTITHEFT_LOG_REG

4.Įveskite įrenginio pavadinimą ir spustelėkite Tęsti.

5.„Anti-Theft“ suaktyvinama, o jūsų įrenginys susiejamas su jūsų Anti-Theft funkcija portalo „ESET HOME“ dalyje „ESET Anti-Theft“. Spustelėkite Atlikta.

6.„ESET Anti-Theft“ langas atidaromas automatiškai. Optimizuokite įrenginio saugą ir spustelėkite Kurti fiktyvią paskyrą. Fiktyvi paskyra padeda atgauti sugedusį ar pavogtą įrenginį. Norint naudoti visas „ESET Anti-Theft“ funkcijas, reikalinga fiktyvi paskyra.

7.Spustelėkite Kurti. Numatytasis fiktyvios paskyros pavadinimas yra „Alex“. Fiktyvaus paskyros pavadinimo keisti nereikia.

8.Sukūrus fiktyvią paskyrą, jūsų „ESET Anti-Theft“ paskyra yra visiškai optimizuota. Svetainėje anti-theft.eset.com rodoma būsena Nepamestas.

Visi su jūsų „ESET HOME“ paskyra susiję įrenginiai pasiekiami dalyje Mano įrenginiai. Tai gali praversti sprendžiant problemas ateityje.


Pridėti naują „Android“ įrenginį

Įdiegę „ESET Mobile Security“ ir aktyvinę ją naudodami ESET Mobile Security licenciją, susiekite įrenginį su savo „ESET HOME“ paskyra, jei to nepadarėte anksčiau.

Peržiūrėkite iliustruotas instrukcijas (rekomenduojama).

1.Pagrindiniame ESET Mobile Security ekrane bakstelėkite Anti-Theft.

2.Bakstelėkite Įjungti. Jei įrenginys jau prijungtas prie „ESET HOME“, pereikite prie 6 veiksmo.

3.Norėdami prisijungti prie savo „ESET HOME“ paskyros, naudokite prisijungimą prie socialinio tinklo, nuskaitykite QR kodą arba įveskite savo el. pašto adresą ir slaptažodį ir spustelėkite Prisijungti. Jei neturite paskyros, spustelėkite Sukurti paskyrą.

4.Įveskite savo ESET HOME paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį, patvirtinkite slaptažodį ir bakstelėkite Sutinku su ESET sąlygomis > Kurti.

5.Norėdami patvirtinti naują paskyrą, spustelėkite patvirtinimo nuorodą, išsiųstą jūsų el. pašto adresu, tada bakstelėkite Tęsti.

6.Suteikite visus reikalingus leidimus, bakstelėdami Leisti / Tęsti arba Aktyvinti. Kad funkcija ESET Anti-Theft veiktų tinkamai, reikia suteikti visus leidimus.

7.Norėdami apsaugoti svarbius „ESET Mobile Security“ nustatymus, įveskite PIN kodą, bakstelėkite žymos laukelį ir patvirtinkite PIN kodą.

8.Įrenginiai su SIM kortelėmis: norėdami Pasitikėti šia SIM kortele, bakstelėkite Pasitikėti. Šis nustatymas įtraukia dabartinę SIM kortelę į patikimų kortelių sąrašą. Priešingu atveju bakstelėkite Praleisti.
Įrenginiai be SIM kortelių: pereikite prie 10 veiksmo.

9.ESET Mobile Security 6.x naudotojai: norėdami įjungti patikimą SIM kortelę, bakstelėkite Patikimas. ESET sukuria unikalų identifikatorių jūsų SIM kortelėje ir jūsų kontaktuose.
ESET Mobile Security 5.4 ir senesnių versijų naudotojai: negausite unikalaus identifikatoriaus ir privalote įtraukti patikimą kontaktą. Norėdami įtraukti patikimą kontaktą, įveskite kontakto Vardą ir Telefono numerį, tada bakstelėkite Įrašyti. Priešingu atveju bakstelėkite Praleisti. Norėdami siųsti patikimam kontaktui SMS žinutę su instrukcijomis, kaip naudotis SMS komandomis, bakstelėkite Siųsti. Priešingu atveju bakstelėkite Nesiųsti.

10.Dabar jūsų įrenginys yra visiškai optimizuotas „Anti-Theft“ funkcijai.