ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

Pridėti naują įrenginį prie ESET Anti-Theft

Vykdykite toliau pateikiamus nurodymus ir apsaugokite įrenginį bei duomenis nuo vagystės. Nurodykite, kokį įrenginį norite pridėti – „Windows“ ar „Android“:

Pridėti naują „Windows“ įrenginį

Pridėti naują „Android“ įrenginį


important

Negalite pridėti naujo įrenginio tiesiai iš ESET HOME žiniatinklio portalo. Galite pridėti įrenginį arba keletą įrenginių, priskirtų jūsų ESET HOME paskyrai tiesiai iš ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium arba ESET Mobile Security.


Pridėti naują „Windows“ įrenginį


note

ESET Anti-Theft nėra pritaikyta naudoti su „Microsoft Windows Home Server“.

Po savo ESET produkto įdiegimo ir aktyvinimo, jums bus pasiūloma nustatyti papildomas ESET saugumo priemones. Norėdami aktyvinti ESET Anti-Theft, spustelėkite Įjungti šalia Anti-Theft parinkties ir pereikite prie 3 veiksmo.

Peržiūrėkite iliustruotas instrukcijas (rekomenduojama).

1.Norėdami atidaryti ESET produktą, užduočių juostoje dukart spustelėkite ESET piktogramą.

2.Kairėje pusėje esančiame pagrindiniame meniu spustelėkite Nustatymai > Saugumo priemonės > spustelėkite „Anti-Theft“ jungiklį, kad įjungtumėte ESET Anti-Theft.

ANTITHEFT_PAGE_HOME

3.Norėdami prisijungti prie savo „ESET HOME“ paskyros, prisijunkite naudodami socialinius tinklus, nuskaitykite QR kodą arba įveskite savo „ESET HOME“ naudotojo duomenis (el. pašto adresą ir slaptažodį) ir spustelėkite Prisijungti. Jei neturite „ESET HOME“ paskyros, spustelėkite Sukurti paskyrą.

ANTITHEFT_LOG_REG

4.Įveskite įrenginio pavadinimą ir spustelėkite Tęsti.

5.„Anti-Theft“ aktyvinama, o jūsų įrenginys susiejamas su jūsų Anti-Theft funkcija, matoma ESET HOME portalo ESET Anti-Theft skiltyje. Spustelėkite Atlikta.

6.„ESET Anti-Theft“ langas atidaromas automatiškai. Optimizuokite įrenginio saugą ir spustelėkite Kurti fiktyvią paskyrą. Fiktyvi paskyra padeda atgauti sugedusį ar pavogtą įrenginį. Norint naudoti visas „ESET Anti-Theft“ funkcijas, reikalinga fiktyvi paskyra.

7.Spustelėkite Kurti. Numatytasis fiktyvios paskyros pavadinimas yra „Alex“. Fiktyvaus paskyros pavadinimo keisti nereikia.


important

Gavę klaidos pranešimą „Nepavyko sukurti fiktyvios paskyros“, kreipkitės į ESET techninės pagalbos tarnybą.

8.Sukūrus fiktyvią paskyrą, jūsų „ESET Anti-Theft“ paskyra yra visiškai optimizuota. Svetainėje anti-theft.eset.com rodoma įrenginio būsena Nepamestas.

Visi su jūsų „ESET HOME“ paskyra susiję įrenginiai pasiekiami dalyje Mano įrenginiai. Tai gali praversti sprendžiant problemas ateityje.


Pridėti naują „Android“ įrenginį

Kai ESET Mobile Security yra įdiegta, o ESET Mobile Security prenumerata programėlę aktyvina, galite susieti įrenginį su savo ESET HOME paskyra, jei dar to nepadarėte.

Peržiūrėkite iliustruotas instrukcijas (rekomenduojama).

1.Pagrindiniame ESET Mobile Security ekrane bakstelėkite Anti-Theft.

2.Bakstelėkite Įjungti. Jei įrenginys jau prijungtas prie „ESET HOME“, pereikite prie 6 veiksmo.

3.Norėdami prisijungti prie savo „ESET HOME“ paskyros, prisijunkite naudodami socialinius tinklus, nuskaitykite QR kodą arba įveskite savo el. pašto adresą ir slaptažodį ir spustelėkite Prisijungti. Jei neturite paskyros, spustelėkite Sukurti paskyrą.

4.Įveskite savo ESET HOME paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį, patvirtinkite slaptažodį ir bakstelėkite Sutinku su ESET sąlygomis > Kurti.

5.Norėdami patvirtinti naują paskyrą, spustelėkite patvirtinimo nuorodą, išsiųstą jūsų el. pašto adresu, tada bakstelėkite Tęsti.

6.Leiskite visus reikiamus leidimus bakstelėdami Leisti / Tęsti arba Aktyvinti. Turi būti suteikti visi leidimai, kad ESET Anti-Theft funkcija tinkamai veiktų.

7.Norėdami apsaugoti svarbius „ESET Mobile Security“ nustatymus, įveskite PIN kodą, bakstelėkite žymos laukelį ir patvirtinkite PIN kodą.

8.Įrenginiai su SIM kortelėmis: norėdami Pasitikėti šia SIM kortele, bakstelėkite Pasitikėti. Šis nustatymas įtraukia dabartinę SIM kortelę į patikimų kortelių sąrašą. Priešingu atveju bakstelėkite Praleisti.
Įrenginiai be SIM kortelių: pereikite prie 10 veiksmo.

9.ESET Mobile Security 8.x ir naujesnės versijos: norėdami įjungti patikimos SIM kortelės funkciją, bakstelėkite Pasitikėti. ESET sukuria unikalų identifikatorių jūsų SIM kortelėje ir kontaktuose. Nepašalinkite šio identifikatoriaus iš kontaktų sąrašo, kitaip rizikuojate įrenginį užblokuoti.

10.Dabar jūsų įrenginys yra visiškai optimizuotas „Anti-Theft“ funkcijai.