Licencijos naudojimas

Licencijos naudojimas suteikia informacijos apie tai, kaip naudojate ESET licenciją, todėl galite naudoti laisvus licencijų vienetus arba optimizuoti esamų licencijų vienetų naudojimą. Šiame skyriuje galite pervardyti, pašalinti arba identifikuoti įrenginius, kurie naudoja jūsų licenciją. Taip pat galite rasti laisvų ir bendrų licencijų vietų.

Licencijų vienetų kategorijos

Prisijungę prie savo „ESET HOME“ paskyros, dalyje Licencijos spustelėkite Rodyti visas licencijas > Atidaryti licenciją. Visi licencijų vienetai dalyje Licencijos naudojimas suskirstyti į tris kategorijas:

Su jūsų ESET HOME paskyra susieti įrenginiai – jūsų licencija apsaugoti įrenginiai, susieti su jūsų ESET HOME paskyra. Jei jūsų šeima ar draugas naudoja tam tikrus įrenginius, kuriuos matote šioje kategorijoje, jie gali tai tvarkyti savo ESET HOME paskyroje. Peržiūrėkite ESET HOME paskyros kūrimo ir įrenginio pridėjimo vadovą.

Kiti jūsų licencija apsaugoti įrenginiai – jūsų licencija apsaugoti įrenginiai, kurie dar nesusieti su jokia ESET HOME paskyra. Peržiūrėkite vadovą, kaip susieti įrenginį su ESET HOME paskyra.

Apsauga bendrinama su šeima ir draugais – įrenginiai, apsaugoti jūsų licencija ir susieti su šeimos ar draugo ESET HOME paskyra. Kiekvieną bendrinamą licencijos vietą nurodo naudotojo el. pašto adresas ir kvietimo būsena šioje kategorijoje. Tai gali būti:

a)Išsiųstas kvietimas – išsiuntėte kvietimo el. laišką savo draugui ir laukiate sutikimo.

b)Kvietimas priimtas – jūsų draugas priėmė kvietimą, bet neaktyvino ESET produkto savo įrenginyje.

c)Kvietimas aktyvuotas – jūsų draugas priėmė ir aktyvavo ESET produktą.

Įrenginio saugos būsenos

Jūsų licencija apsaugotų įrenginių saugos būsena gali būti:

Icon-OK Apsaugotas – Įrenginys yra apsaugotas, reguliariai naujinamas, o licencijos galiojimo laikas konkrečiame įrenginyje nepasibaigęs.

important Reikia atkreipti dėmesį – ESET produktas veikia, tačiau įrenginys turi problemų.

warning Saugos įspėjimas – ESET produktas veikia netinkamai.

Neaktyvus daugiau nei (savaitės, mėnesiai, metai) – ši būsena jūsų įrenginyje rodoma, kai:

Įrenginys ilgesnį laiką nepalaiko ryšio su jūsų „ESET HOME“ paskyra (pvz., įrenginys sugedęs). Jei nebenaudojate šio įrenginio, pašalinkite jį, kad atlaisvintumėte licencijų vietas.

„Android“ įrenginyje naudojote priverstinį sustabdymą arba valymo programą. Tokiu atveju atidarykite programą „ESET Mobile Security“ rankiniu būdu „Android“ įrenginyje, kad ji tinkamai veiktų ir problema būtų išspręsta.


important

Svarbu

Siekiant užtikrinti, kad jūsų „Android“ įrenginys būtų aktyvus ir tinkamai apsaugotas, ESET rekomenduoja įtraukti programą „ESET Mobile Security“ į priverstinio sustabdymo / valymo programos nepaisymo arba baltąjį sąrašą. Pašalinus konkrečią programą iš priverstinio sustabdymo proceso, programoje gali būti naudojamas kitoks metodas.