ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

Prenumeratos naudojimas

Prenumeratos naudojimas suteikia informacijos apie tai, kaip naudojate ESET prenumeratą, todėl galite naudoti nemokamas prenumeratos vietas arba optimizuoti esamų prenumeratos vietų naudojimą. Šiame skyriuje galite pervadinti, pašalinti arba identifikuoti įrenginius naudojančius jūsų prenumeratą. Taip pat galite rasti nemokamų ir bendrų prenumeratų vietų.

Prenumeratos vietų kategorijos

Prisijungę prie savo ESET HOME paskyros, skiltyje Prenumeratos spustelėkite Rodyti visas prenumeratas > Atidaryti prenumeratą. Visas prenumeratos vietas matysite Įrenginio apžvalgoje išdėstytas trejomis kategorijomis:

Įrenginiai, susieti su jūsų ESET HOME paskyra – įrenginiai, apsaugoti jūsų prenumerata ir susieti su jūsų ESET HOME paskyra. Jei šioje kategorijoje matomus įrenginius naudoja jūsų šeimos narys ar draugas, jie gali juos tvarkyti iš savo ESET HOME paskyros. Žr. ESET HOME paskyros kūrimo ir įrenginio susiejimo vadovą.

Kiti prenumerata apsaugoti įrenginiai – jūsų prenumerata apsaugoti įrenginiai, kurie dar nėra susieti su jokia ESET HOME paskyra. Peržiūrėkite vadovą, kaip susieti įrenginį su ESET HOME paskyra.

Apsauga, bendrinama su jūsų šeima ir draugais – įrenginiai, apsaugoti jūsų prenumerata ir susieti su jūsų šeimos ar draugo ESET HOME paskyra. Šioje kategorijoje kiekviena bendros prenumeratos vieta nurodoma pagal naudotojo el. pašto adresą ir pakvietimo būseną. Tai gali būti:

a)Išsiųstas kvietimas – išsiuntėte kvietimo el. laišką savo draugui ir laukiate sutikimo.

b)Kvietimas priimtas – jūsų draugas priėmė kvietimą, bet neaktyvino ESET produkto savo įrenginyje.

c)Aktyvinta – jūsų draugas priėmė ir aktyvino ESET produktą.


example

Pavyzdys

Jei jūsų prenumeratos talpa yra penkios vietos ir norite pasidalinti prenumeratos vietomis su kuo nors kitu, galite išsiųsti jiems pakvietimą. Kai jie pakvietimą priims, bendra apsauga aktyvins vieną produktą. Kvietimo būsenos atrodys taip: Aktyvinta ir Kvietimas priimtas. Jūsų Prenumeratų naudojimas atspindės dvi bendrinamas vietas kaip (2/5). Tačiau Naudojimo būsenoje bus atsižvelgiama tik į aktyvintą įrenginį.

Įrenginio saugos būsenos

Jūsų prenumerata apsaugoti įrenginiai gali turėti šias saugos būsenas:

Icon-OK Apsaugotas – įrenginys yra apsaugotas ir reguliariai atnaujinamas, o nurodyto įrenginio prenumerata galioja.

important Reikia atkreipti dėmesį – ESET produktas veikia, tačiau įrenginys turi problemų.

warning Saugos įspėjimas – ESET produktas veikia netinkamai.

Neaktyvus daugiau nei (savaitės, mėnesiai, metai) – ši būsena jūsų įrenginyje rodoma, kai:

Įrenginys ilgesnį laiką nepalaiko ryšio su jūsų ESET HOME paskyra (pvz., sugedęs įrenginys). Jei nebenaudojate šio įrenginio, pašalinkite jį, kad atlaisvintumėte prenumeratos vietas.

„Android“ įrenginyje naudojote priverstinį sustabdymą arba valymo programą. Tokiu atveju atidarykite programą „ESET Mobile Security“ rankiniu būdu „Android“ įrenginyje, kad ji tinkamai veiktų ir problema būtų išspręsta.


important

Svarbu

Siekiant užtikrinti, kad jūsų „Android“ įrenginys būtų aktyvus ir tinkamai apsaugotas, rekomenduojame pridėti ESET Mobile Security programą į priverstinio sustabdymo / valymo programos nepaisymo arba baltąjį sąrašą. Pašalinus konkrečią programą iš priverstinio sustabdymo proceso, programoje gali būti taikomas kitas metodas.