Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Навігація інтерфейсом ESET Cloud Office Security

У цьому розділі описана навігація інтерфейсом ESET Cloud Office Security. Ви швидко ознайомитеся з навігаційними елементами та інструментами ESET Cloud Office Security, оскільки вони прості й зрозумілі, а також мають інтерактивну поведінку.

Панель переходів із лівого боку дозволяє переходити між розділами консолі ESET Cloud Office Security:

icon_users Користувачі

icon_teams_and_sites Команди й місця

icon_detections Виявлені об’єкти

icon_quarantine Карантин

icon_scan_logs Журнали сканування

icon_reports Звіти

icon_policies Політики

icon_license Керування ліцензією

icon_audit_log Журнал аудиту

icon_settings Налаштування

 

icon_collapse_tiny Згорнути: розкрийте й згорніть меню навігації. Згортання панелі дозволяє забезпечити додаткове місце на екрані для панелі інструментів. Щоб розгорнути панель навігації, клацніть піктограму icon_expand_tiny.

Панель інструментів угорі доступна завжди:

toolbar_navigate

icon_navigator Навігатор продукту: швидкий доступ до консолей ESET та інші корисні посилання. (Відповідні продукти можна переглядати на основі вашої ліцензії та прав доступу).

exlink ESET Business Account і ESET MSP Administrator (обліковий запис гібридного ліцензування): якщо в ESET MSP Administrator і ESET Business Account зареєстровано одну адресу електронної пошти (єдиний вхід), можна переключатися між поданнями ESET Business Account і ESET MSP Administrator.

icon_notification_tiny Показати сповіщення: Щоб переглянути всі сповіщення, клацніть піктограму дзвоника icon_notification_tiny на панелі вгорі.

icon_qlinks Швидкі посилання: забезпечує швидкий і простий доступ до команд Додати клієнта, Нова політика, ESET Business Account або ESET MSP Administrator.

icon_help Довідка: перше посилання цього меню завжди веде з поточного екрана до онлайн-довідки. Якщо не вдається вирішити проблему, виконайте пошук у базі знань ESET або на форумі підтримки. Крім цього, можна надіслати відгук або надати зразок на аналіз. Відкрийте сторінку Про програму з докладними відомостями про версію ESET Cloud Office Security і посиланнями на офіційні документи.

icon_user Користувач (наразі в системі) — Показує ім’я користувача. Клацніть Налаштувати тему й виберіть потрібну тему в розкривному меню:

Тема за замовчуванням (світла): ESET Cloud Office Security використовуватиметься світла колірна схема (стандартна).

Темна тема: для ESET Cloud Office Security використовуватиметься темна колірна схема (темний режим).

Тема операційної системи: ESET Cloud Office Security буде мати колірну схему на основі параметрів операційної системи.

icon_logout Вихід: клацніть цю глобальну піктограму, щоб вийти з консолі ESET Cloud Office Security.

Зміна мови порталу ESET Cloud Office Security

Увійдіть у ESET Business Account або ESET MSP Administrator, відкрийте розділ Керування користувачами й клацніть Змінити для відповідного користувача. Перейдіть до параметри мови ESET Cloud Office Security, змініть задану мову на потрібну, клацніть Зберегти, а потім закрийте екран Профіль.

set_lng