Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Карантин

Просте керування об’єктами (електронні листи й файли), які поміщені ESET Cloud Office Security в карантин. Вкладки дають змогу переключатися між розділами Gmail, Google Диск, Exchange Online, OneDrive, "Групи команди" і "Сайти SharePoint". Виводяться докладні відомості про кожний об’єкт.

Клацніть піктограму icon_expand_b_tiny, щоб відкрити бічну панель зі зведеними даними про певний об’єкт. Щоб отримати більш докладну інформацію, клацніть піктограму icon_contextmenu_b_tiny й виберіть Показати подробиці.

У дереві можна переглянути виявлені об’єкти тільки для певного клієнта або для певної групи. Щоб переглянути виявлені об’єкти в кожному клієнті або групі, клацніть Усі.

Перевірте електронні листи або файли в карантині й виконайте відповідну дію (Видалити або Розблокувати). Окрім того, можна завантажити оригінальний файл або файл, захищений паролем у форматі .zip.


note

Якщо виявлений об’єкт не є шкідливим (помилкове спрацювання), можна розблокувати файл із карантину. Розблокований файл автоматично поміщається до білого списку (на основі хешу). Усі майбутні виявлення цього файлу для цього користувача не будуть розглядатися як підозрілі, і не будуть поміщатися в карантин. Автоматичне внесення в білий список виконується для кожного окремого користувача. Для інших користувачів той самий файл буде виявлятися як підозрілий і поміщатися в карантин.

Для видалення файлу з білого списку в списку Виявлені об’єкти можна скористатися параметром Видалити об’єкти, що належать до білого списку.

Клацніть піктограму icon_contextmenu_b_tiny й виберіть дію:

Дія

Використання

Показати подробиці

Показує більш докладну інформацію про електронний лист у карантині.

Розблокувати (електронні листи або файли)

Дозволяє розблокувати надсилання електронних листів їх отримувачам у формі електронних листів зі сповіщенням, вкладеннями до яких будуть оригінальні повідомлення. Якщо йдеться про елемент OneDrive, файл передаватиметься в оригінальне розташування у OneDrive цього користувача. Якщо випустити файл із групи команди або сайту SharePoint, він знову з’явиться у вихідному розташуванні. Розблокований файл автоматично поміщається до білого списку (на основі хешу). Це запобігає повторному потраплянню файлу в карантин.

Видалити

Видаляє елемент із карантину.

Завантажити оригінальний файл

Дозволяє завантажити незахищений файл у його оригінальній формі.

Завантажити архів, захищений паролем

Дозволяє завантажити архів, захищений паролем.

Надіслати зразок

У діалоговому вікні надсилання зразків можна надіслати підозрілий файл або спам для аналізу в ESET. У розкривному меню виберіть пункт Причини надсилання.

Щоб полегшити пошук певного об’єкта в карантині, можна застосувати фільтр із множинним критерієм. Клацніть Додати фільтр і виберіть тип фільтра в розкривному меню або введіть рядок (повторіть, якщо застосовуєте критеріїв):

Додати фільтр

Використання

Початок періоду події

Укажіть початкову дату діапазону.

Закінчення періоду події

Укажіть кінцеву дату діапазону.

Тема

Застосовується до повідомлень, які містять або не містять певний рядок (або регулярний вираз) у темі.

Повідомлення

Фільтруйте електронні листи за унікальним ідентифікатором повідомлення під час пошуку певного повідомлення, особливо у великих журналах, які містять багато повідомлень або дані про числені спроби доставки.

Від

Фільтрувати повідомлення за відправником.

До

Фільтрувати повідомлення за отримувачами.

Поштова скринька

Застосовується до повідомлень, розташованих у певний поштовій скриньці.

Результат сканування

Виберіть один із варіантів нижче. "Шкідливе програмне забезпечення", "Шкідливе програмне забезпечення" icon_edtd (виявлене ESET LiveGuard Advanced), "Фішинг" або "Спам".

Команда

Уведіть дійсне ім’я команди.

Об’єкт

Уведіть дійсне ім’я об’єкта.

Сайт

Уведіть дійсне ім’я сайту.


note

Період зберігання об’єктів у карантині складає 30 день. Об’єкти, старіші за 30 день, будуть видалятися з карантину остаточно.