Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Огляд

ESET Cloud Office Security — це хмарна служба в Microsoft Azure із підтримкою мультітенантності й можливості масштабування. ESET Cloud Office Security надається як продуктSoftware-as-a-Service (SaaS), який повністю працює у хмарі, не потребуючи обладнання. Це комплексна комбінація фільтрації спаму, сканування на наявність шкідливого програмного забезпечення й захисту від фішинг-атак, яка дає змогу захистити вашу компанію від шкідливого ПЗ, мінімізує негативний вплив сторонніх повідомлень на повсякденну діяльність і блокує використання вхідних зовнішніх електронних листів як каналу для цільових атак.

Служби безпеки ESET Cloud Office Security стануть у пригоді для провідних постачальників хмарних платформ і забезпечать комплексний захист електронної пошти завдяки найсучаснішим механізмам захисту від шкідливого програмного забезпечення й ESET LiveGuard Advanced. Це рішення забезпечує розширений захист від загроз за допомогою хмарної пісочниці: підозрілі зразки аналізуються в ізольованому середовищі.

Архітектура ESET Cloud Office Security дає змогу швидко ініціювати захист через підключення до вашої хмарної платформи — Microsoft 365 і Google Workspace. Це дає вам можливість керувати захистом за допомогою веб-консолі, доступної з будь-якого місця.

ESET Cloud Office Security забезпечує розширений превентивний захист корпоративних програм Microsoft 365: Exchange Online, OneDrive, SharePoint Online і Teams. Такий самий захист надається вашим програмам Google Workspace — Gmail і Google Drive.

overview_diagram

ESET Cloud Office Security захищає OneDrive і поштову скриньку ліцензованих користувачів, а також групи команди і сайти SharePoint. Кожне сховище цих програм Microsoft 365 захищено незалежно від того, хто передав файл або надіслав електронний лист. Вміст захищено незалежно від його автора. Автор може бути гостьовим користувачем задля забезпечення найкращого захисту.