Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Виявлені об’єкти

Виводить усі об’єкти, виявлені ESET Cloud Office Security. Вкладки дозволяють переключатися між розділами Gmail, Google Диск, Exchange Online, OneDrive, Групи команди і Сайти SharePoint. Переглядайте інформацію про кожний виявлений об’єкт, наприклад про виявлені файли, які були додані до групи команди на вкладці Групи команди.

Клацніть піктограму icon_expand_b_tiny, щоб відкрити бічну панель зі зведеними даними про певний запис журналу (виявлений об’єкт). Щоб отримати більш докладну інформацію, клацніть піктограму icon_contextmenu_b_tiny й виберіть Показати подробиці.

У дереві можна переглянути виявлені об’єкти тільки для певного клієнта або для певної групи. Щоб переглянути виявлені об’єкти в кожному клієнті або групі, клацніть Усі. Щоб полегшити пошук певного вибраного об’єкта, можна застосувати фільтр із множинним критерієм. Клацніть Додати фільтр і виберіть тип фільтра в розкривному меню або введіть рядок (повторіть, якщо застосовуєте критеріїв):

Додати фільтр

Використання

Початок періоду події

Укажіть початкову дату діапазону.

Закінчення періоду події

Укажіть кінцеву дату діапазону.

Тема

Застосовується до повідомлень, які містять або не містять певний рядок (або регулярний вираз) у темі.

Повідомлення

Фільтруйте електронні листи за унікальним ідентифікатором повідомлення під час пошуку певного повідомлення, особливо у великих журналах, які містять багато повідомлень або дані про числені спроби доставки.

Від

Фільтрувати повідомлення за відправником.

До

Фільтрувати повідомлення за отримувачами.

Поштова скринька

Застосовується до повідомлень, розташованих у певний поштовій скриньці.

Результат сканування

Виберіть один із варіантів нижче. "Шкідливе програмне забезпечення", "Шкідливе програмне забезпечення" icon_edtd (виявлене ESET LiveGuard Advanced), "Фішинг" або "Спам".

Дія

Виберіть одну з доступних дій.

Команда

Уведіть дійсне ім’я команди.

Сайт

Уведіть дійсне ім’я сайту.

Об’єкт

Уведіть дійсне ім’я об’єкта.

Виявлений об’єкт

Уведіть дійсне ім’я виявленого об’єкта.

Хеш

Уведіть дійсний хеш виявленого об’єкта.

Диск

Фільтруйте файли в Google Диск або OneDrive.

Після клацання піктограми icon_contextmenu_b_tiny параметр Видалити об’єкти, що належать до білого списку буде доступний, якщо ви помістили до білого списку файл, раніше розблокований із карантину для того ж самого користувача. Використовуйте цей параметр для видалння файлу з білого списку. Усі подібні файлу надалі будуть поміщатися в карантин.


note

Період зберігання для виявлених об’єктів складає 90 днів. Записи, старіші за 90 днів, видалятимуться остаточно.

Повідомити про помилкове спрацювання (FP) / помилковий негативний результат (FN)

Можна вручну повідомити про помилкові спрацювання й помилкові негативні результати в категоріях "Спам", "Фішинг" або "Шкідливе програмне забезпечення", надіславши відповідні зразки до лабораторій ESET для аналізу. Адреса електронної пошти для надсилання зразків:

Спам: електронні листи, помилково визначені як спам, надішліть нам на адресу nospam_ecos@eset.com; електронні листи категорії "спам", які не було визначено як спам, надішліть нам на адресу spam_ecos@eset.com. Оригінальні електронні листи надішліть як вкладення у форматі .eml або .msg.

Фішинг: щоб повідомити про помилкове спрацювання або про помилковий негативний результат щодо фішингових повідомлень, надішліть електронного листа на адресу samples@eset.com. У темі електронного листа вкажіть 'phishing email'. Фішингові повідомлення надайте як вкладення у форматі .eml або .msg.

Шкідливе програмне забезпечення: щоб повідомити про помилкове спрацювання або про помилковий негативний результат щодо шкідливого програмного забезпечення, надішліть електронного листа на адресу samples@eset.com. У темі електронного листа вкажіть 'False positive' або 'Suspected infection'. Шкідливе програмне забезпечення надайте як вкладення у форматі .zip або .rar.