Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Команди й сайти

ESET Cloud Office Security забезпечує захист для груп команди або сайтів SharePoint.

Вкладки дають змогу переключатися між групами команди і сайтами SharePoint. На них відображаються групи команди або сайти SharePoint для кожного клієнта.

icon_team_groups_b Групи команди

показує об'єкти, які відносяться до типу групи Microsoft 365, зокрема сайт групи SharePoint за замовчуванням і OneDrive:

назва

статус

поштове повідомлення

клієнт

Щоб захистити розділи групи команди, переконайтеся, що принаймні один учасник групи є захищеним користувачем ESET Cloud Office Security. Кожна група Microsoft 365 має сайт групи SharePoint за замовчуванням і OneDrive, які також захищені.

icon_sharepoint_sites_b Сайти SharePoint

показує всі кореневі сайти SharePoint, не пов'язані з групою Microsoft 365:

назва

статус

URL-адреса

клієнт

Сайти SharePoint, зокрема й підсайти (не показано), автоматично захищені.

Для отримання докладніших відомостей клацніть групу команди або сайт SharePoint, щоб відкрити вікно Показати подробиці, яке має чотири частини:

Дія

Використання

Огляд

Відображає основну інформацію про групи команди або сайти SharePoint, завантажені з Microsoft 365 (електронна пошта, власник, учасники, автор, URL-адреса тощо). Окрім того, відображається поточний статус захисту для групи команди або сайту SharePoint.

Конфігурація

Містить список параметрів і призначених політик (список із доступом тільки для читання). Переходьте між вкладками для перегляду конфігурації або списку призначених політик. У цій частині неможливо змінити налаштування або призначити політики. Це можна зробити в розділі Політики.

Виявлені об’єкти

Відображає всі виявлені об’єкти для групи команди або сайту SharePoint.

Карантин

Показати всі файли в карантині Окрім того, можна виконати одну з таких дій: Розблокувати, завантажити або видалити файли в карантині.

Клацніть Додати фільтр, щоб відфільтрувати групи команди або сайти SharePoint.