Політики

Організації більшого розміру зазвичай мають декілька відділів, і вам потрібно налаштувати різні параметри захисту для кожної організаційної одиниці. ESET Cloud Office Security дає змогу застосовувати параметри захисту на основі політик, які можна налаштувати відповідно до ваших потреб і призначити вибраним користувачам і групам користувачів, клієнтам, групам Teams або сайтам SharePoint.

Щоб додати критерій фільтрації, клацніть Додати фільтр і виберіть застосовний елемент Ім’я й уведіть дійсне ім’я політики. У дереві "Політики" відображаються клієнти та їхні групи користувачів, групи Teams або сайти SharePoint, зокрема група Не призначено, що містить налаштовувані політики, які не призначені жодному користувачу.

Можна додати нову політику або змінити наявну політику та її параметри:

1.Натисніть Політики > Створити політику.

2.Уведіть ім’я й опис нової політики.

3.Виберіть цільовий об’єкт і налаштуйте політику для таких категорій:

Клієнти – Дозволяє налаштувати захист Exchange Online, OneDrive, сайтів SharePoint і груп команди, а також призначити їх вибраним клієнтам.

Користувачі: дає змогу налаштувати захист Exchange Online і OneDrive, а також призначити його вибраним користувачам або групам користувачів

Групи Teams: дає змогу налаштувати захист груп Teams і призначити його вибраним групам Teams

Сайти SharePoint: дає змогу налаштувати захист сайтів SharePoint і призначити його вибраним сайтам

4.Налаштуйте параметри захисту для Exchange Online, OneDrive, груп Teams, сайтів SharePoint або ESET LiveGuard Advanced і клацніть Далі.

5.Клацніть Призначити й виберіть цільовий об’єкт, якому буде призначено політику.

6.Клацніть Зберегти зміни, щоб зберегти налаштування політики.

arrow_up_businessОснови політики
arrow_up_businessНалаштування для списків антиспаму під час об’єднання політик

note

Щоб змінити пріоритет політики, клацніть Змінити порядок. Виберіть політику або кілька політик і клацніть Застосувати швидше або Застосувати пізніше, щоб змінити їх пріоритет. Політики застосовуються глобально (незалежно від того, кому вони призначені — клієнту, групі або користувачу) в указаному порядку згори донизу. Найпершою завжди застосовується політика за замовчуванням.

Щоб виконати вказані нижче дії, виберіть політику й клацніть піктограму icon_contextmenu_b_tiny:

Дія

Використання

Показати подробиці

Відображає докладні відомості про створену політику, налаштування й призначену політику.

Змінити

Змініть конфігурацію наявної політики.

Призначити

Виберіть користувачів, клієнтів, групи Teams або сайти SharePoint, до яких застосовується політика.

Копіювати

Створіть нову політику на основі вибраного шаблону. Для дубльованої політики необхідно вказати нове ім’я.

Видалити

Дозволяє повністю видалити вибрану політику.


example

Створіть налаштовувану політику клієнта, щоб переглянути всі результати сканування (зокрема, очищені) в розділі Журнали. Політика клієнта застосовується до всіх користувачів (захищених і не захищених).

1.Натисніть Політики > Створити політику.

2.Уведіть ім’я й опис для нової політики, виберіть для цільового об’єкта параметр Клієнти й клацніть Далі.

3.Розгорніть Exchange Online – загальний захист й за допомогою повзунка ввімкніть параметр Реєструвати всі об’єкти.

4.Розгорніть OneDrive – Загальні налаштування й за допомогою повзунка ввімкніть параметр Реєструвати всі об’єкти.

5.Розгорніть Групи teams – Загальні налаштування й за допомогою повзунка ввімкніть параметр Реєструвати всі об’єкти.

6.Розгорніть Сайти Sharepoint – Загальні налаштування й за допомогою повзунка ввімкніть параметр Реєструвати всі об’єкти, а потім клацніть Далі.

7.Клацніть Призначити, установіть прапорець поруч із клієнтом, потім клацніть ОК.

8.Клацніть Зберегти зміни, щоб завершити процес.


example

Створіть налаштовувану політику для певних користувачів із додатковими параметрами, які визначають операції, що будуть виконуватися для шкідливого програмного забезпечення, спаму й фішингових програм. Якщо діє ця політика, поштові вкладення зі шкідливим програмним забезпеченням будуть видалятися, спам буде переміщуватися в папку спаму цього користувача, тема фішингових повідомлень буде відповідним чином помічена, а вони будуть поміщені в карантин, вміст шкідливих файлів, розташованих у OneDrive, буде замінений звичайним текстом, щоб виключити завдання шкоди.

1.Натисніть Політики > Створити політику.

2.Уведіть ім’я й опис для нової політики, виберіть для цільового об’єкта параметр Користувачі й клацніть Далі.

3.Розгорніть Exchange Online – захист від шкідливого програмного забезпечення. У розкривному меню поруч із параметром Під час повідомлення про елементи виберіть пункт Видалити вкладення.

4.Розгорніть Exchange Online – антиспам і у розкривному меню поруч із параметром "У разі виявлення елементів" виберіть пункт Перемістити в спам.

5.Розгорніть Exchange Online – захист від фішингових атак і за допомогою повзунка ввімкнуть параметр Додавати до теми тег. Можна також змінити текст, указаний у параметрі "Додавати до теми тег".

6.Розгорніть OneDrive Online Anti-Malware і в розкривному меню поруч із пунктом Якщо про елементи повідомлено виберіть Замінити й клацніть Далі.

7.Клацніть Призначити, установіть прапорці поруч із користувачами, до яких потрібно застосувати політику, і клацніть ОК. Якщо для користувача застосована наявна налаштовувана політика, її буде перевизначено новою.

8.Клацніть Зберегти зміни, щоб завершити процес.