Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Користувачі

ESET Cloud Office Security передусім захищає обліковий запис користувача. Двічі клацніть користувача, щоб знайти корисну інформацію про нього, зокрема стислі відомості, параметри, визначені політиками, список політик, призначених користувачу, і виявлені об’єкти для Gmail, Google Диск, Exchange Online і OneDrive. Окрім того, можна вибрати користувачів, які матимуть статус "Захищено" або "Не захищено". Користувачі відсортовані за групами, кожна група є клієнтом Microsoft 365 із його користувачами. Щоб полегшити пошук певного вибраного користувача в групі, можна застосувати фільтр із множинним критерієм.


note

Користувачі без ліцензії Microsoft 365 не відображатимуться на консолі ESET Cloud Office Security за замовчуванням. До них належать спільні поштові скриньки без ліцензії Microsoft 365.

Щоб переглядати всіх користувачів і керувати ними в середовищі Microsoft 365, відкрийте розділ Параметри й вимкніть параметр Ліцензовані користувачі Microsoft 365.

Статус захисту:

Статус

Опис

icon_user_status_unprotected Незахищено

Користувач наразі незахищений.

autoprotected Захищено автоматично

Захищений користувач із автоматичним захистом.

icon_user_status_pending Очікування

Перехідний стан, який має місце в процесі захисту користувача. Щойно він завершиться, стан користувача зміниться на "Захищено".

icon_user_status_protected Захищено

Поштова скринька й OneDrive користувача наразі захищені політикою за замовчуванням або налаштовуваною політикою.

icon_user_status_warning Попередження

Помилка процесу ввімкнення захисту для користувача. Могла статися помилка для ресурсів, поштової скриньки або OneDrive. Імовірно, обидва ресурси недоступні для користувача. Перевірте, чи призначено користувачу дійсну ліцензію Microsoft 365.

У дереві можна переглянути користувачів для певного клієнта або для певної групи. Щоб переглянути всіх користувачів у кожному клієнті й групі, клацніть Усі.

Щоб отримати більш докладну інформацію, двічі клацніть користувача або клацніть піктограму icon_contextmenu_b_tiny і виберіть дію (Показати подробиці, Захистити або Зняти захист). Клацніть користувача, щоб відкрити вікно Показати подробиці, яке має чотири частини:

Дія

Використання

Огляд

Показує основну інформацію про користувача, завантажену з Microsoft 365 (адреса електронної пошти, група, профіль завдання тощо). Відображається поточний статус захисту для поштової скриньки й OneDrive.

Конфігурація

Містить список параметрів і призначених політик для цього користувача (список із доступом тільки для читання). Переходьте між вкладками для перегляду конфігурації або списку призначених політик. Не можна змінювати параметри або призначати політики користувачам. Замість цього скористайтеся розділом Політики.

Виявлені об’єкти

Показати всі об’єкти, виявлені для цього облікового запису (Gmail, Google Диск, Exchange Online або OneDrive).

Карантин

Показати всі електронні листи й файли в карантині для цього користувача. Окрім того, можна виконати одну з таких дій: Розблокувати, завантажити або видалити електронні листи або файли в карантині.

Користувачів можна фільтрувати за кількома критеріями. Клацніть Додати фільтр і виберіть тип фільтра в розкривному меню або введіть рядок (повторіть цю дію, якщо застосовуєте декілька критеріїв):

Додати фільтр

Використання

Статус захисту

Виберіть статус користувача "Захищено", "Не захищено", "Попередження" або "Очікування".

Захищено автоматично

Показувати тільки автоматично захищених користувачів.

Назва

Уведіть дійсне ім’я користувача.

Електронна пошта

Уведіть дійсну адресу електронної пошти користувача.

Тип

Виберіть тип користувача ("Невідомий", "Користувач", "Пов’язані", "Спільна поштова скринька", "Кімната", "Обладнання", "Інші").

arrow_up_businessЗахистити користувачів
arrow_up_businessЗняти захист із користувачів