Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Панель інструментів

Панель інструментів — це колекція віджетів з основними відомостями про дії, пов’язані з безпекою Microsoft 365. На кожній оглядовій вкладці панелі інструментів (Огляд / Exchange Online / OneDrive / Групи команди / Сайти SharePoint, Gmail, Google Drive і ESET LiveGuard Advanced) відображається важлива інформація. Огляд — це основний екран панелі інструментів, який відображається під час кожного входу на консоль ESET Cloud Office Security. На цій вкладці відображається загальна й статистична інформація.


note

Інформація на панелі інструментів оновлюється кожні 10 хвилин. Якщо інформація на панелі інструментів не є актуальною, натисніть клавішу F5, щоб оновити її вручну.

Для перегляду статистику панелі інструментів скористайтеся фільтрами вгорі, щоб вибрати потрібний період часу ("Останні 24 години", "Останні 7 днів", "Останні 30 днів" або "Останні 90 днів") і клієнта. На оглядових вкладках Exchange Online, OneDrive, Групи команди, Сайти SharePoint, Gmail, Google Drive і ESET LiveGuard Advanced відображається додаткова статистична інформація та діаграмами щодо об’єктів виявлення. Це статистичні дані, такі як кількість відсканованих електронних листів і файлів, а також кількість виявлених електронних листів зі спамом/фішинговими програмами/шкідливими програмами. На цих діаграмах відображається трафік для кожного типа виявлення (спам, шкідливі програми й фішингові програми).

Час від часу на екрані може з’являтися панель оголошень. Колір оголошення вказує на його тип (для новин — темно-блакитний, для інформаційних повідомлень — жовтий, для попереджень — червоний).

Вкладки панелі інструментів дозволяють переходити між панелями подання:

dashboard_tabs

 

icon_overview_b  Огляд

icon_exchange_b  Exchange Online

icon_onedrive_b  OneDrive

icon_team_groups_b  Групи команди

icon_sharepoint_sites_b  Сайти SharePoint

icon_gmail_b  Gmail

icon_gdrive_b  Google Диск

icon_edtd_b  ESET LiveGuard Advanced