Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Cloud Mobile Device Management

ESET Cloud Mobile Device Management (MDM w chmurze) to dodatkowa funkcja natywna dla konsoli zdalnego zarządzania firmy ESET. Rozwiązanie Cloud MDM i iOS firmy ESET zapewnia zarządzanie urządzeniami mobilnymi i administrowanie bezpieczeństwem urządzeń mobilnych.

Program ESET Cloud MDM zapewnia rozwiązanie bezagentowe, w którym agent zarządzania nie działa bezpośrednio na urządzeniu mobilnym (w celu oszczędzania baterii i wydajności urządzenia). Zamiast tego agent zarządzania urządzeniem mobilnym jest zwirtualizowany w chmurze ESET.

Całe zarządzanie certyfikatami zabezpieczeń i połączeń jest zarządzane przez firmę ESET, więc administrator nie musi się martwić o proces odnawiania certyfikatów ani o to, czy certyfikaty spełniają najnowsze standardy zabezpieczeń.

Sprawdź, czy wersja systemu operacyjnego na Twoim urządzeniu mobilnym jest obsługiwana do zarządzania urządzeniami przenośnymi w chmurze i czy spełniasz wymagania sieciowe.


important

Aby zapobiec ewentualnym problemom z połączeniem, zarejestrowane urządzenie mobilne należy połączyć z produktem ESET PROTECT Cloud co najmniej raz na 15 dni. Te informacje można zobaczyć w wiadomości e-mail dotyczącej rejestracji.

Proces zarządzania urządzeniami mobilnymi składa się z trzech części:

Rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi

Rejestracja urządzenia mobilnego

Zarządzanie zabezpieczeniami urządzenia mobilnego