ESET Password Manager

Password Manager je súčasťou balíka ESET Smart Security Premium. Password Manager chráni a uchováva vaše heslá a osobné údaje. Password Manager obsahuje aj funkciu automatického a presného vypĺňania formulárov, čo šetrí váš čas pri vypĺňaní webových formulárov.

Ako začať používať Password Manager

1.Zapnite Password Manager.

2.Importujte alebo si vytvorte svoje identity a účty.

3.Oboznámte sa s nastaveniami.


note

Poznámka

Časté otázky o nástroji ESET Password Manager a riešenie problémov nájdete v článku, ktorý je dostupný v angličtine a niekoľkých ďalších jazykoch.

Vlastnosti a výhody

Silné heslá

Vstavaný generátor hesiel vás vyzve vytvárať silné, neuhádnuteľné heslá. Prihlasovacie údaje sú ukladané automaticky v rámci vytvárania nových účtov.

Automatické prihlasovanie na webové stránky a do aplikácií

Password Manager spolupracuje s veľkým množstvom webových prehliadačov a aplikácií. Jediným kliknutím otvoríte svoje obľúbené webové stránky chránené heslom a budete na ne automaticky prihlásený.

Podpora pre rôzne platformy

Password Manager podporuje všetky populárne platformyWindows, macOS, iOSAndroid.

Možnosť importovania a integrácia v rámci webových prehliadačov

Password Manager podporuje všetky bežne používané webové prehliadače, vďaka čomu vám umožňuje jednoduchý import prihlasovacích údajov a údajov online formulárov z populárnych prehliadačov alebo iných nástrojov určených na správu hesiel.

Správa o bezpečnosti

Slabé heslá sa zobrazujú na jednom mieste, vďaka čomu budete mať vždy prehľad o tom, ktoré účty potrebujú na zvýšenie zabezpečenia silnejšie heslá.

Secure Me

Funkcia Secure Me vám umožňuje vzdialene sa odhlásiť z vašich účtov. Taktiež môžete rýchlo vymazať históriu prehliadania, súbory cookie alebo vzdialene zatvoriť otvorené karty prehliadača. Pozrite sa, ako funkcia Secure Me funguje.

Dvojúrovňové overovanie

Povolenie dvojúrovňového overovania (2FA) zlepšuje zabezpečenie vašich dát.

Automatické prihlasovanie

Ak sa rozhodnete zostať prihlásený na dlhší čas (možnosť Zapamätať si prihlásenie v prihlasovacom formulári), Password Manager si to zapamätá pri každom prihlásení.