ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Sunucu

Sunucu koruma ayarları ana tümleştirme seçeneğidir. Exchange Server'ınızda posta kutusu veri tabanı koruması, posta aktarımı koruması veya DKIM oturum açma entegrasyonunu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için açma/kapama düğmesini tıklayın. Etkinleştirildiğinde, her koruma türü için ilgili bölümde ayrıntılı ayarları yapılandırabilirsiniz.


note

Agent öncelik ayarları için ESET DKIM Agent önceliğini en son yerde tutmanız önerilir. Bu sayede, başlıkların önceki agent'lar tarafından yapılan tüm değişikliklerden sonra en son imzalandığından emin olabilirsiniz.


note

Microsoft Exchange Server 2010 sürümü kullanıyorsanız, Posta kutusu veri tabanı koruması ve İsteğe bağlı posta kutusu taraması arasında seçim yapabilirsiniz. Aynı anda yalnızca bir koruma türü etkin olabilir. İsteğe bağlı posta kutusu veri tabanı taraması kullanmaya karar verirseniz posta kutusu veri tabanı koruması entegrasyonunu devre dışı bırakmanız gerekir. Aksi takdirde, İsteğe bağlı posta kutusu veri tabanı taraması kullanılamaz.

ESET Mail Security aşağıdaki özellikleri kullanarak Microsoft Exchange Server'ınız için ciddi düzeyde koruma sağlar:

Antivirus ve antispyware

Antispam koruması

Kimlik Avı Koruması

Kurallar

Posta aktarım koruması (Exchange Server 2010, 2013, 2016, 2019)

Posta kutusu veri tabanı koruması (Exchange Server 2010)

İsteğe bağlı veri tabanı taraması (Exchange Server 2010, 2013, 2016, 2019)

Posta karantinası (Posta Karantina türü ayarları)

DKIM imzalama