ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Genel Bakış

Microsoft Exchange Server için ESET Mail Security, posta sunucularını ve kullanıcıların posta kutularını çeşitli zararlı içerik türlerine karşı koruyan entegre bir çözümdür. Solucanlar veya truva atları tarafından etkilenen e-posta ekleri, zararlı komut dosyaları, kimlik avı şemaları, spam, sahte gönderen ve e-posta dolandırıcılığı içeren belgeler dahil.

ESET Mail Security dört tür koruma sağlar: Antivirus, Antispam, Kimlik Avı Koruması ve Kurallar. ESET Mail Security, Posta kutusu veri tabanlarının yanı sıra Posta aktarım katmanındaki kötü amaçlı içerikleri de alıcının posta kutusuna ulaşmadan önce filtreler.

ESET Mail Security, Microsoft Exchange Server 2010 ve üzeri sürümlerinin yanı sıra bir küme ortamındaki Microsoft Exchange Server'ı destekler. Belirli Exchange Server rolleri de (posta kutusu, hub, uç) desteklenir.

ESET Mail Security ürünü, Microsoft Exchange Server koruması sağlarken sunucunun kendisinin korunmasını sağlayan araçlar da içerir (gerçek zamanlı dosya sistemi koruması, ağ koruması, web erişimi koruması ve e-posta istemci koruması).

ESET Mail Security Ürününü, geniş ağlarda ESET PROTECT yardımıyla uzaktan yönetebilirsiniz. Ayrıca, ESET Mail Security üçüncü taraf Uzaktan izleme ve yönetme (RMM) araçlarında kullanımı da destekler.