ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET Internet Security ile çalışma

ESET Internet Security ana program penceresi iki bölüme ayrılır. Sağdaki birincil pencere, soldaki ana menüden seçilen seçeneğe karşılık gelen bilgileri görüntüler.


note

Resimli talimatlar

İngilizce ve diğer çeşitli dillerde mevcut olan resimli talimatlar için ESET Windows ürünlerinin ana program penceresini açın bölümüne bakın.

Ana program penceresinin sağ üst köşesinden ESET Internet Security GUI için renk düzenini seçebilirsiniz. Simge durumuna küçült simgesinin yanındaki Renk şeması simgesini tıklayın (simge seçili renk düzenine göre değişir) ve açılır menüden renk düzenini seçin:

Sistem rengiyle aynı - İşletim sistemi ayarlarınıza göre ESET Internet Security renk düzenini ayarlar.

Koyu mod - ESET Internet Security koyu renk düzeni (koyu mod) sahip olur.

Açık - ESET Internet Security standart, açık renk düzenine sahip olur.

PAGE_HOME

Ana menü seçenekleri:

Genel bakış – ESET Internet Security ürününün koruma durumu hakkında bilgiler sağlar.

Bilgisayar taraması – Bilgisayarınızın taramasını yapılandırın ve başlatın ya da özel bir tarama oluşturun.

Güncelleme - Modül ve tespit altyapısı güncellemeleriyle ilgili bilgileri görüntüler.

Araçlar - Ağ Denetçisi'ne ve program yönetimini basitleştirmeye yardımcı olan ve ileri düzey kullanıcılar için ek seçenekler sunan diğer özelliklere erişim sağlar.

Ayarlar - ESET Internet Security koruma özellikleri için yapılandırma seçenekleri (Bilgisayar koruması, İnternet koruması, Ağ koruması ve Güvenlik araçları) ve Gelişmiş ayarlara erişim sunar.

Yardım ve destek - Lisansınız ve yüklenmiş ESET ürünüyle ilgili bilgilerin yanı sıra Online Yardım, ESET Bilgi Bankası ve Teknik Destek ile ilgili bağlantıları görüntüler.

ESET HOME hesabı - Cihazınızı ESET HOME portalına bağlayın veya ESET HOME hesabının bağlantı durumunu inceleyin. ESET HOME kullanarak Anti-Theft ayarlarınızı ve etkin ESET lisanslarını ve cihazlarını görüntüleyip yönetebilirsiniz.