ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Teknik Destek

Ana program penceresinde Yardım ve Destek > Teknik Destek seçeneğini tıklayın.

Teknik Destek İle İletişim Kurun

Destek isteği - Sorununuza yanıt bulamıyorsanız ESET Teknik Destek bölümüyle hemen iletişim kurmak için ESET web sitesinde bulunan bu formu kullanabilirsiniz. Ayarlarınıza bağlı olarak, web formunu doldurmadan önce sistem yapılandırma verilerinizi gönderme penceresi görüntülenir.

Teknik Destekle ilgili bilgi alın

Teknik Destek ayrıntıları - İstendiğinde bilgileri (örneğin lisan bilgileri, ürün adı, ürün sürümü, işletim sistemi ve bilgisayar bilgileri) kopyalayıp ESET Teknik Destek bölümüne gönderebilirsiniz.

ESET Log Collector – ESET Log Collector yardımcı programını indirebileceğiniz ESET Bilgi Bankası makalesine bağlanır. Bu, sorunları daha hızlı bir şekilde çözmeye yardımcı olacak bir bilgisayardan bilgileri ve günlükleri otomatik olarak toplayan bir uygulamadır. Daha fazla bilgi için ESET Log Collectorburayı tıklayın.

Geliştiricilerin sorunları tanılamasına ve çözmesine yardımcı olmak için kullanılabilir tüm özelliklerle ilgili gelişmiş günlükler oluşturmak amacıyla Gelişmiş günlük kaydını etkinleştir'i tıklayın. Minimum kayıt ayrıntısı düzeyi Tanı amaçlı olarak ayarlanmıştır. Gelişmiş günlük kaydı; Gelişmiş günlük kaydını durdur'u tıklayarak daha önce durdurmadığınız takdirde iki saatin sonunda otomatik olarak devre dışı bırakılır. Tüm günlükler oluşturulduğunda, oluşturulan günlüklerle birlikte Tanılama klasörüne doğrudan erişim sağlayan bildirim penceresi gösterilir.