ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET HOME hesabı

ESET HOME hesap bağlantı durumunu ana program penceresi > ESET HOME hesabı'ndan inceleyebilirsiniz.

PAGE_MYESET

Bu cihaz bir ESET HOME hesabına bağlı değil

Cihazınızı ESET HOME portalına bağlamak, ayrıca lisanslarınızı ve korunan cihazlarınızı yönetmek için ESET HOME portalına bağlan'ı tıklayın. Lisansınızı yenileyebilir, yükseltebilir veya uzatabilir ve önemli lisans ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. ESET HOME yönetim portalında veya mobil uygulamada farklı lisanslar ekleyebilir, ürünleri cihazlarınıza indirebilir, ürün güvenlik durumunu kontrol edebilir veya lisansları e-posta üzerinden paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için ESET HOME Online Yardım'ı ziyaret edin.

Bu cihaz bir ESET HOME hesabına bağlı

ESET HOME Portalını veya mobil uygulamayı kullanarak cihazınızın güvenliğini uzaktan yönetebilirsiniz. ESET HOME mobil uygulamasını App Store'dan veya Google Play'den indirmek istiyorsanız mobil telefonunuzla tarayabileceğiniz bir QR kodu görüntülemek için App Store veya Google Play'i tıklayın.

ESET HOME hesabı - ESET HOME hesabı adınız.

Cihaz adı - Bu cihazın ESET HOME hesabında gösterilen adı.

ESET HOME portalını aç - ESET HOME yönetim portalını açar.

Cihazınızın ESET HOME hesabınızla bağlantısını kesmek için ESET HOME ile bağlantıyı kes > Bağlantıyı kes'i tıklayın. Etkinleştirme için kullanılan lisans etkin halde kalır ve cihazınız korunur.