ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET HOME Hesabınıza bağlanın

Etkinleştirilen tüm ESET lisanslarınızı ve cihazlarınızı görüntülemek ve yönetmek için cihazınızı ESET HOME hesabına bağlayın. Lisansınızı yenileyebilir, yükseltebilir veya uzatabilir ve önemli lisans ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. ESET HOME yönetim portalında veya mobil uygulamada farklı lisanslar ekleyebilir, ürünleri cihazlarınıza indirebilir, ürün güvenlik durumunu kontrol edebilir veya lisansları e-posta üzerinden paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için ESET HOME Online Yardım'ı ziyaret edin.

BEGINNER_MYESET

Cihazınızı ESET HOME'a bağlayın:


note

Yükleme sırasında ESET HOME portalına bağlanıyorsanız veya etkinleştirme yöntemi olarak ESET HOME hesabını kullan'ı seçerken ESET HOME hesabını kullanma başlığındaki talimatları uygulayın.

ESET Internet Security Ürünü zaten yüklenmişse ve ESET HOME hesabınıza eklenmiş bir lisansla etkinleştirilmişse cihazınızı ESET HOME portalını kullanarak ESET HOME aracına bağlayabilirsiniz. ESET HOME Online Yardım kılavuzundaki talimatları uygulayın ve ESET Internet Security ürününde bağlantıya izin verin.

1.Ana program penceresinde, ESET HOME hesabı > ESET HOME ürününe bağlan'ı veya Bu cihazı bir ESET HOME hesabına bağlayın bildirimindeki ESET HOME ürününe bağlan'ı tıklayın.

2.ESET HOME hesabınıza giriş yapın.


note

ESET HOME hesabınız yoksa kaydolmak için Hesap oluştur'u tıklayın veya ESET HOME Online Yardım bölümündeki talimatlara bakın.

Parolanızı unuttuysanız Parolamı unuttum seçeneğini tıklayın ve ekrandaki adımları uygulayın veya ESET HOME Online Yardım bölümüne bakın.

3.Bir Cihaz adı belirleyip Devam'ı tıklayın.

4.Başarılı bir bağlantının ardından ayrıntılar penceresi görüntülenir. Bitti'yi tıklayın.