ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET HOME hesabına giriş yapın

ESET HOME hesabınıza giriş yapmak için birkaç yöntem vardır:

ESET HOME E-posta adresinizi ve parolanızı kullanarak - ESET HOME hesabınızı oluşturmak için kullandığınız E-posta adresini ve Parolayı yazın ve Giriş yap'ı tıklayın.

Google Hesabınızı/AppleID kimliğinizi kullanarak - Google ile devam et veya Apple ile devam et'i tıklayıp ilgili hesaba giriş yapın. Başarıyla giriş yaptıktan sonra ESET HOME onayı için web sayfasına yönlendirilirsiniz. Devam etmek için ESET ürün pencerenize geri dönün. Google hesabı/AppleID ile giriş yapma hakkında daha fazla bilgi için ESET HOME Online Yardım bölümündeki talimatlara bakın.

QR kodunu tarayarak - QR kodunu görüntülemek için QR kodunu tara seçeneğini tıklayın. ESET HOME mobil uygulamanızı açın ve QR kodunu tarayın veya cihaz kameranızı QR koduna tutun. Daha fazla bilgi için ESET HOME Online Yardım bölümündeki talimatlara bakın.


note

ESET HOME hesabınız yoksa kaydolmak için Hesap oluştur'u tıklayın veya ESET HOME Online Yardım bölümündeki talimatlara bakın.

Parolanızı unuttuysanız Parolamı unuttum seçeneğini tıklayın ve ekrandaki adımları uygulayın veya ESET HOME Online Yardım bölümüne bakın.

MONITOR_RED Giriş yapılamadı - sık karşılaşılan hatalar.

BEGINNER_MYESET