ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Giriş yapılamadı - sık karşılaşılan hatalar

Girilen e-posta adresiyle eşleşen bir hesap bulamadık

Girdiğiniz e-posta adresi hiçbir ESET HOME hesabıyla eşleşmiyor. Geri'yi tıklayın ve doğru e-posta adresi ile parolayı yazın.

Giriş yapmak için bir ESET HOME hesabı oluşturmanız gerekir. ESET HOME Hesabınız yoksa Geri > Hesap oluştur'u tıklayın veya Yeni ESET HOME hesabı oluşturun seçeneğini tıklayın.

Kullanıcı adı ve parola eşleşmiyor

Girilen parola, girilen e-posta adresiyle eşleşmiyor. Geri'yi tıklayın, doğru parolayı girin ve girilen e-posta adresinin doğru olduğundan emin olun. Yine de oturum açamazsanız Geri > Parolamı unuttum'u tıklayarak parolanızı sıfırlayın ve ekran adımlarını takip edin veya ESET HOME parolamı unuttum bölümüne bakın.

Seçili giriş yapma seçeneği hesabınızla eşleşmiyor

Hesabınız sosyal medya hesabınıza bağlandı. ESET HOME hesabına giriş yapmak için Google ile devam et veya Apple ile devam et'i tıklayın ve ilgili hesaba giriş yapın. Başarıyla giriş yaptıktan sonra ESET HOME onayı için web sayfasına yönlendirilirsiniz. ESET HOME portalında ESET HOME hesabınızdan sosyal medya hesabınızın bağlantısını kesebilirsiniz.

Yanlış parola

Bu hata, ESET Internet Security ürününüz halihazırda ESET HOME hesabına bağlıysa ve giriş yapmanızı gerektiren değişiklikler yapıyorsanız (örneğin, Anti-Theft'i devre dışı bırakmak) ve girdiğiniz parola hesabınızla eşleşmiyorsa ortaya çıkabilir. Geri'yi tıklayın ve doğru parolayı yazın. Yine de oturum açamazsanız Geri > Parolamı unuttum'u tıklayarak parolanızı sıfırlayın ve ekran adımlarını takip edin veya ESET HOME parolamı unuttum bölümüne bakın.